Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 15d. 10:48

Už skolas bus areštuotas Šalčininkų rajono administracijos direktoriaus Boleslavo Daškevičiaus turtas

Boleslavas Daškevičius
Šalčininkų raj. sav. nuotr. / Boleslavas Daškevičius

Išieškodama baudą už nevykdomą teismo sprendimą nukabinti dvikalbes lenteles, antstolė areštuoja Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus Boleslavo Daškevičiaus turtą.

Be to, antstolė Janė Jakimavičienė rengia dokumentus dėl baudos išieškojimo iš B.Daškevičiaus atlyginimo ir pensijos.

„Mes siųsime Registrų centui šiandien aktą, kad yra areštuotas butas. Areštas dar nereiškia, kad bus iš karto realizuojama. Žmogus gali kreiptis su prašymu, kad gal jis kitaip išsimokėtų. Žmogus bus priverstas galvoti, ką daryti“, – BNS sakė antstolė.

Mes šiandien siųsime Registrų centui aktą, kad yra areštuotas butas. Areštas dar nereiškia, kad bus iš karto imtasi veiksmų. Žmogus gali kreiptis su prašymu, kad gal jis kitaip išsimokėtų. Žmogus bus priverstas galvoti, ką daryti, – BNS sakė antstolė.

Anot jos, suma, kurią numatoma išieškoti iš pensijos ir iš atlyginimo jau dabar yra didesnė nei teismo priteista bauda ir dar gali augti, nes prisideda išieškojimo vykdymo išlaidos. Šiuo metu išieškoma suma siekia 47 tūkst. 384 litai, teismo priteista bauda buvo 43 tūkst. 400 litų.

„Jis gauna ir pensiją, ir dirba, tai bus patvarkymai priimti išskaičiuoti lėšas pagal įstatymą – po 20 proc., o kas virš minimumo išskaičiuojama 70 proc.“, – teigė J.Jakimavičienė.

B.Daškevičius antstolės patvarkymus dar gali skųsti teismui.

Į antstolę su teismo išduotu baudos išieškojimo vykdomuoju raštu kreipėsi Vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje Audrius Skaistys, nes B.Daškevičius iki nustatyto termino vasarį nesumokėjo jam paskirtos baudos. Jis baudos nemoka aiškindamas, kad neturi tam pinigų.

Vasario 6-ąją Lietuvoje viešėję Lenkijos politikai lenkų tautinei mažumai pervedė 30 tūkst. zlotų (apie 25 tūkst. litų). B.Daškevičiaus yra sakęs, kad jis dar neturi patvirtinimo, jog šiais pinigais jam bus padėta sumokėti baudą.

Su B.Daškevičiumi BNS antradienį nepavyko susisiekti.

Pernai gruodžio 23 dieną Vilniaus apygardos teismas sprendimo nukabinti dvikalbes gatvių pavadinimų lenteles nevykdančiam Šalčininkų rajono savivaldybės administracijos direktoriui skyrė po 100 litų baudą už kiekvieną teismo sprendimo nevykdymo dieną. Teismo sprendimas nevykdomas nuo 2008 metų rugsėjo, todėl susidarė 43 tūkst. 400 litų bauda.
BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Temos: 1 Šalčininkai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min