Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje bus tikrinami pastatų gaisriniai ir avariniai išėjimai

Avarinis išėjimas: kompromisas su sąžine
L.Dapkus / Avarinis išėjimas: kompromisas su sąžine
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus miesto savivaldybės statinių naudojimo priežiūros vykdytojai kartu su Vilniaus apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos atstovais pradėjo pastatų apžiūras Vilniaus mieste.

Apžiūrų metu ypatingas dėmesys bus skiriamas tam, kaip laikomasi priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymo – elektros instaliacijos tinklų, dūmtraukių priežiūros, ar neužtverti avariniai, gaisriniai išėjimai, koridoriai, laiptinės, ar neužterštos rūsio patalpos. Už šių reikalavimų nevykdymą gali būti skiriamos baudos nuo 200 iki 1000 litų.

Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekse už statinių techninės priežiūros taisyklių nesilaikymą yra numatyta administracinė atsakomybė. Statinių techninės priežiūros taisyklėse numatytų priemonių netaikymas, kai yra pavojinga statinio deformacija ir griūties grėsmė užtraukia baudą nuo 1000 iki 5000 tūkstančių litų.

Pastatai bus tikrinami nuo vasario 28 iki kovo 2 dienos. Specialistai apžiūrės daugiabučius, bendrabučius pagal iš gyventojų gautus skundus, tikrins tuos pastatus, kur pažeidimų buvo užfiksuota ankstesnių patikrinimų metu.

Pastato savininkas, įsigydamas nekilnojamąjį turtą, turi jį prižiūrėti ir laikytis nustatytų statinio naudojimo ir priežiūros reikalavimų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min