Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 05, 14:04

Užbaigti uosto akvatorijos ties SGD terminalu valymo darbai

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos užsakymu atlikti sąnašų valymo darbai SGD terminalo akvatorijos dalyje. Planinių darbų metu iškasta apie 26 tūkst. m³ sąnašinio grunto. Šie darbai Uosto direkcijai kainavo 136 tūkst. Eur.
Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų terminalas
Klaipėdos suskystintų gamtinių dujų terminalas / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Akvatorijos valymo darbus ties SGD terminalu atliko danų įmonė „Rohde Nielsen A/S“, su kuria 2020 m. yra pasirašyta sutartis dėl uosto akvatorijos dugno eksploatacinių valymo darbų.

Uosto direkcija kasmet ties terminalu atlieka matavimus ir vertinimus. Sąnašų valymo darbai atliekami, kad būtų užtikrinamas sklandus terminalo darbas.

Akvatorijos dalis ties SGD terminalu buvo išgilinta 2013 m. Pradėjus eksploatuoti SGD terminalą, siekiant palaikyti projektinius gylius, akvatorijos valymo darbai buvo vykdyti 2015 m., 2016 m. ir 2020 m.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min