Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užgavėnės Rumšiškėse – pareigūnai įspėja apie eismo ribojimus

Į Užgavėnes Rumšiškėse suplūsta daugybė žmonių.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Į Užgavėnes Rumšiškėse suplūsta daugybė žmonių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį, nuo 10 val., Kaišiadorių rajone, Rumšiškėse, Lietuvos liaudies buities muziejuje, vyks tradicinė Užgavėnių šventė, į kurią kasmet susirenka šimtai žmonių.

Policijos pareigūnai taip pat važiuos į šventę, kurioje užtikrins žmonių ir eismo saugumą. Pagal patvirtintą priemonių planą dėl viešosios tvarkos ir eismo saugumo užtikrinimo Lietuvos liaudies buities muziejuje Užgavėnių šventės metu bus skirtos papildomos Kauno policijos pareigūnų pajėgos.

Važiuojantiems į šventę ir vietos gyventojams pareigūnai praneša, jog tądien bus laikinų eismo pakeitimų. 

Siekiant išvengti transporto spūsčių, Rumšiškių miestelyje L.Lekavičiaus g. ir Marių g. eismas bus organizuojamas ratu.

„Renginio svečių, dalyvių ir organizatorių prašome laikytis Kelių eismo taisyklių, t.y. laikinai išdėstytų kelio ženklų reikalavimų ir eismo reguliuotojų nurodymų.

Dėl prognozuojamo didelio automobilių srauto atvykimą į šventę planuokite anksčiau. Automobilius statykite tam skirtose vietose ir taip, kad netrukdytumėte saugiam eismui bei kitiems eismo dalyviams.

Pastatyto automobilio priekis turėtų būti nukreiptas išvažiavimo link, kad išvykstant netektų trukdyti eismo apsisukinėjant. Įspėjame, kad netvarkingai palikti, eismui trukdantys automobiliai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso nuostatomis, gali būti nutempiami. O vairuotojams taikomos administracinio poveikio priemonės.

Gerai įsiminkite automobilio stovėjimo vietą, nepalikite jame vertingų daiktų“, – rašoma Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato pranešime spaudai.

Masiniuose renginiuose netrūksta vagysčių, todėl pareigūnai rekomenduoja saugoti asmeninius daiktus, nelaikyti vertybių (piniginių, mobiliojo ryšio telefonų, pinigų ir kt.) išorinių drabužių, lengvai prieinamose ir matomose vietose.

Kilus neaiškumams, pagalbos reikėtų kreiptis į apsaugos darbuotojus, renginio organizatorius ar policijos pareigūnus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min