Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2020 spalio 21d. 12:45

Užimtumo tarnyba dalija paskutinius kvietimus nemokamiems kursams

Kompiuteris
123rf.com nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Mūsų šalies gyventojų susidomėjimas Coursera.org kursais – vienas didžiausių pasaulyje. Lietuva šioje srityje lenkia gerokai didesnes ir turtingesnes valstybes. Tokią žinią Užimtumo tarnybai perdavė šios internetinių mokymų platformos partneriai. Atsižvelgiant į gyventojų populiaciją ir išsiųstų prisijungimų skaičių, Lietuva šiuo metu užima antrąją vietą iš 90 pasaulio šalių – išsiųsta net 44 tūkstančiai pakvietimų, rašoma pranešime spaudai.

„Platformoje Coursera.org mokosi dešimčių valstybių gyventojai. Lietuviai – vieni aktyviausių ir labiausiai motyvuotų. Klausydami kursus jie jau praleido beveik 166 tūkstančius valandų. Tikiu, kad šios žinios į priekį judėti paskatins ne tik kursus išklausiusius žmones, tačiau ir visą šalį“, – sakė „Coursera“ vyriausiasis patarėjas Chadas Pasha.

Platformoje Coursera.org nemokamai įgūdžius patobulinti ar naujų įgyti norintys, bet į Užimtumo tarnybą dėl kvietimo dar nesikreipę asmenys turėtų suskubti. Tai padaryti dar galima iki spalio 31 d. Taigi – liko tik 10 dienų ir tik 6 tūkstančiai pakvietimų.

Nemokamai mokytis galima iki šių metų gruodžio 31 d. Kursų trukmė įvairi – nuo kelių iki kelių šimtų valandų. Sėkmingai baigusiems kursus išduodamas sertifikatas.

Susidomėjusiems tereikia savo vardą ir pavardę pateikti el. pašto adresu coursera.mokymai@uzt.lt. Naudodamiesi kvietime pateikta nuoroda turėsite susikurti savo paskyrą Coursera.org svetainėje arba prisijungti su jau turima. Tuomet beliks išsirinkti kursus, kurių yra per 4 tūkst.

Šiuo metu 32 tūkstančiai mūsų šalies gyventojų platformoje Coursera.org jau mokosi mažiausiai po vieną kursą. Populiariausi – programavimo, „Excel“ įgūdžių stiprinimo, mokymosi technikų įsisavinimo, elektroninių laiškų kūrimo anglų kalba ir kt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min