Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užplūdo bedarbių minia

Daugiausia žmonių dabar atleidžiama iš prekybos centrų.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Daugiausia žmonių dabar atleidžiama iš prekybos centrų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pastarosiomis dienomis Kauno darbo birža braška nuo bedarbių antplūdžio: daugėja darbo netekusių statybininkų, siuvėjų ir prekybininkų.

Darbo ieškantys žmonės eilėse stovi nuo ankstyvo ryto, kai iki Darbo biržos atidarymo lieka kelios valandos, rašo dienraštis „Kauno diena“. Tokia padėtis susiklostė po Naujųjų metų, kai dėl ekonomikos krizės darbo netekę kauniečiai ėmė registruotis Darbo biržoje. „Dirbame visu pajėgumu. Per pirmą sausio savaitę užregistravome 1200 ieškančių darbo kauniečių. Per visą gruodį buvo užregistruota apie 2800 bedarbių, – sakė Kauno darbo biržos statistė Rūta Šačkienė. Palyginti su 2007 metais, Kaune atleidimų padaugėjo trigubai.“

Sutikti bedarbiai pasakojo darbo ieškantys keletą mėnesių, tačiau negaunantys tinkamų pasiūlymų. Už minimalų atlygį dirbti jie nesutinka.

Laikinai einantis Kauno darbo biržos direktoriaus pareigas Vygintas Morkūnas sakė, kad daugiausia užsiregistruojančių žmonių atleidžiami iš prekybos centrų. Anot V.Morkūno, ne mažiau darbuotojų atleidžiama iš statybų ir lengvosios pramonės bendrovių.

Su didžiausiu bedarbių srautu susidūrė Vilniaus darbo birža, į kurą norintys užsiregistruoti bedarbiai susirenka nuo ankstaus ryto. Dažnas priėmimo pas specialistus laukia iki darbo dienos pabaigos.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min