TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Užsieniečiai apie Lietuvos vardo tūkstantmetį sužinos ir Lietuvos interneto vartuose

Nors el. parašo sistema itin patraukli vidaus ir užsienio investuotojams, lietuviai šioje srityje gerokai atsilieka.
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Internetas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos interneto vartai jau atviri visiems, besidomintiems Lietuvos vardo tūkstantmečiu. Svetainę Lietuva.lt lanko daugiau internautų iš užsienio nei iš Lietuvos, todėl čia daug dėmesio skiriama informacijai užsienio kalbomis – anglų, prancūzų, netgi kinų.

Lietuviai čia taip pat ras naujausią informaciją apie šį Lietuvai svarbų įvykį ir su juo susijusius renginius, teigiama Vyriausybė pranešime.

„Lietuvos interneto svetainę atnaujiname ir pritaikome pagal svarbiausius šalies įvykius. Svetainė startavo su Pekino Olimpiada kaip ryškiausiu praėjusių metų įvykiu. Šiais metais Lietuvos vardo tūkstantmetis yra esminis akcentas pristatant mūsų šalį tarptautinei bendruomenei, todėl svetainės turinys ir jo išdėstymas pritaikytas taip, kad atspindėtų šio įvykio ir su juo susijusių renginių reikšmę mūsų šaliai“, – apie svetainės atnaujinimą sakė Laurynas Bučalis, Vyriausybės kanceliarijos Komunikacijos departamento direktorius.

Svetainė www.lietuva.lt papildys kelių jau veikiančių tūkstantmečiui skirtų svetainių gretas. Pasak L. Bučalio, šio įvykio komunikacijai naudinga pasitelkti kuo daugiau sklaidos kanalų, svarbu, kad pateikiama informacija derėtų tarpusavyje ir būtų pagrįsta. Lietuvos interneto svetainė yra orientuota į užsienio auditoriją, tai rodo ir svetainės lankomumo rodikliai – beveik 60 proc. lankytojų yra užsieniečiai, apie 40 proc. yra internautai iš Lietuvos. Todėl informacija apie Lietuvos vardo tūkstantmetį yra bendresnė, reprezentuojanti, su naujausiomis aktualijomis.
Atsinaujinusioje svetainėje pateikiama trumpa Lietuvos vardo istorija, iliustruota unikalių Pažaislio vienuolyno freskų fotografijomis.

Čia galima rasti ir tūkstantmečio renginių programą, dainų šventės istoriją, informaciją apie Tūkstantmečio odisėją. Svetainėje išskirta ir kita informacija apie Lietuvą – įspūdžiai apie mūsų šalį, rubrikos verslininkams ir keliautojams, Europos kultūros sostinė ir kitos naudingos dalys.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min