Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 23d. 13:34

Užsienio reikalų ministerija: nėra duomenų, kad Norvegijoje būtų nukentėję lietuviai

Utojos saloje norvegas šaudė į žmones
„Scanpix“ nuotr. / Utojos saloje norvegas šaudė į žmones

Lietuvos užsienio reikalų ministerija išplatino pranešimą, kuriame teigiama, jog nėra duomenų, kad per žudynes Norvegijoje būtų žuvę ar sužeisti lietuviai.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Audronius Ažubalis penktadienį Lietuvos ir Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) vardu pareiškė užuojautą per smurto išpuolius Norvegijoje žuvusiųjų artimiesiems bei pasiūlė visokeriopą Lietuvos pagalbą.

„ESBO vardu griežtai smerkiu šiandien Norvegiją sukrėtusį siaubingą smurtą. Reiškiu užuojautą mirusiųjų šeimoms ir paramą sužeistiesiems. Esu kartu su Norvegijos žmonėmis“, – sakė A.Ažubalis, kuris šiais metais eina ESBO pirmininko pareigas.

Pasak jo, išpuoliai Norvegijoje kelia klausimą dėl saugumo būklės ne tik Norvegijoje, bet ir kitur. „Toks smurtas negali būti pateisinamas“, – pabrėžė ministras.

Asmenys, turintys žinių apie išpuolių vietoje galėjusius būti jų artimuosius, gali skambinti Norvegijos policijai telefonu +47 81502800. Informacija apie konsulinę pagalbą Lietuvos piliečiams visą parą teikiama Lietuvos užsienio reikalų ministerijos telefonu +370 5 2362444 ir el. paštu pilieciai@urm.lt.  

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min