Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 17d. 16:34

Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Japoniją

Po Japoniją sukrėtusių žemės drebėjimų, cunamio ir incidentų atominėse elektrinėse susidarius nesaugiai padėčiai ir pablogėjus oro susisiekimui su sostine Tokijumi, Užseinio reikalų ministerija rekomenduoja susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į šią šalį.

Transporto sutrikimai, elektros energijos ir maisto tiekimo trikdžiai galimi visoje Honsiu saloje, todėl ypatingo dėmesio ir atsargumo priemonių verta imtis visiems Japonijoje esantiems Lietuvos piliečiams.

Laikinai į Japoniją atvykusius Lietuvos piliečius kviečiame rimtai pagalvoti dėl viešnagės sutrumpinimo, visus, esančius Honsiu salos šiaurės rytuose (šiauriau Tokijo) – apsvarstyti buvimo šioje teritorijoje galimas pasekmes ir pasinaudoti komercinio transporto galimybėmis bent laikinai išvykti į šalies pietus arba iš Japonijos.

Dėl avarijų Fukušimos atominėse elektrinėse Japonijos vyriausybei paskelbus evakuaciją 30 kilometrų spinduliu, rekomenduojame į šią zoną nevykti, joje esant – nedelsiant išvykti.

Visus Japonijoje esantys Lietuvos piliečiai kviečiami sekti oficialią Japonijos institucijų informaciją ir laikytis teikiamų rekomendacijų bei nurodymų.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min