Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 12d. 17:48

Užsienio reikalų ministerijoje – unikalių diplomatinių dokumentų paroda

Dokumentų paroda
Dokumentų paroda

Užsienio reikalų ministerijoje trečiadienį atidaryta kolekcininkų Vytauto Šaikaus ir Rolando Česūno diplomatinių dokumentų originalų ir jų kopijų paroda. Joje eksponuojami pasai su vizomis, kurias yra išdavę žinomi Lietuvos Respublikos ir užsienio šalių diplomatai, tarp jų ir Japonijos konsulas Kaune Čijunė Sugihara.


Pasak parodą atidariusio Lietuvos užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus, ši unikali ekspozicija leidžia betarpiškai prisiliesti prie Lietuvos diplomatijos istorijos.


„Diplomatija – neatsiejama Lietuvos valstybingumo dalis. Šiandienos renginiu, kuris skirtas ir Vasario 16-osios šventei, simboliškai pradedame renginių ir projektų ciklą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo, taip pat modernios Lietuvos diplomatijos 100-čiui“, – sakė Lietuvos diplomatijos vadovas.

Valdas Adamkus ir Linas Linkevičius
Valdas Adamkus ir Linas Linkevičius

Renginyje dalyvavęs Prezidentas Valdas Adamkus pažymėjo, kad svarbiausi yra tie diplomatinės tarnybos darbai, kurie stiprina valstybingumą, didina Lietuvos autoritetą ir kuria gerovę šalies žmonėms, o ši paroda – taip pat gražus to pavyzdys.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min