15min be reklamos
Publikuota 2022 09 14, 22:15

Užsienio reikalų ministras G.Landsbergis su darbo vizitu lankysis Rygoje

Ketvirtadienį Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis su darbo vizitu lankysis Rygoje, kur kartu su Latvijos Užsienio reikalų ministru Edgars Rinkēvičs dalyvaus 2022 metų Baltų apdovanojimo įteikimo ceremonijoje, pranešė ministerija.
Gabrielius Landsbergis
Gabrielius Landsbergis / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Baltų apdovanojimas buvo įsteigtas 2018 metais ir skirtas apdovanoti Lietuvos ir Latvijos piliečius už laimėjimus tyrinėjant, puoselėjant ir stiprinant baltų paveldą. Baltų apdovanojimu kasmet įvertinami pasiekimai ir indėlis šiose srityse: lietuvių literatūros vertimas į latvių kalbą arba latvių literatūros į lietuvių kalbą, lietuvių kalbos mokymas ir puoselėjimas Latvijoje arba latvių kalbos – Lietuvoje, Lietuvos arba Latvijos materialaus ir nematerialaus kultūros ir istorijos paveldo tyrimai, tiriamoji žurnalistika apie Lietuvos ir Latvijos istoriją, kultūrą ir turizmą.

Rygoje ministras G.Landsbergis taip pat dalyvaus Lietuvos ir Latvijos užsienio reikalų ministerijų inicijuotos studijos apie abiejų šalių bendradarbiavimo perspektyvas pristatymo renginyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min