Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Užstrigo „Pajūrio kempingo“ namelių pirkimas

Viliamasi, kad jau kitą vasarą kempinge poilsiautojai galės apsistoti moderniuose namukuose.
15min nuotr. / Šią vasarą Giruliuose esančiame kempinge kol kas neatsiras namukai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos miesto savivaldybės administracija priėmė sprendimą nutraukti viešųjų pirkimų procedūrą dėl Giruliuose esančio „Pajūrio kempingo“ projekto įgyvendinimo – tai yra namukų įsigijimo.

Administracijos direktorės pavaduotoja Alina Velykienė, atsakinga už projektų valdymo ir įgyvendinimo kontrolę, tvirtino, jog kempingo projektas savivaldybei yra brangus ir ekonomiškai nenaudingas. Projektas yra finansuojamas iš Europos Sąjungos lėšų, jo vertė – 733 tūkst.

Viešųjų pirkimų procedūros, kurią vykdė Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, pirmasis etapas jau įvyko. Gauti 9 pasiūlymai.Vienas konkurso dalyvis, pateikęs mažiausią kainą,  nesugebėjo pagrįsti savo pasiūlymo. Antrojo dalyvio siūlyta kaina buvo 200 tūkst. litų didesnė ir buvo per didelė turizmo informacijos centrui.

Anot A.Velykienės, Girulių kempingo namukai pagal pasiūlytą projektą yra labai brangūs.

„Kodėl savivaldybė turėtų įgyvendinti brangų projektą, kuris vargu ar atsipirktų net per 10 artimiausius metų?“ – klausė pavaduotoja.

Pasak A.Velykienės, po diskusijos priimtas sprendimas, kad reikia atpiginti techninį projektą, mažinti statybos kaštus ir konkursą skelbti iš naujo, tuo pačiu projekto įgyvendinimo terminą nukeliant tolimesniam laikui.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min