Dabar populiaru
Publikuota: 2019 vasario 28d. 15:16

V.Tomaševskio rinkimų štabui vadovaus R.Tamašunienė

Rita Tamašunienė
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Rita Tamašunienė

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungos (LLRA-KŠS) pirmininkas, kandidatas į prezidentus, Valdemaras Tomaševskis ketvirtadienį surengtoje spaudos konferencijoje pranešė, kad jo rinkimų štabui vadovaus partijos frakcijai Seime vadovaujanti Rita Tamašunienė. Pati R.Tamašunienė kalbėjo, kad štabas sukurs viziją ir planą, kaip turi vykti rinkimų kampaniją. Štabe dirbs ir visų partijos skyrių vadovai: „Parengsime gerą strategiją ir mus lydės pergalė.“

„Džiugu, kad toks žinomas žmogus vadovaus kampanijai ir galės pristatyti tą įdirbį, kurį turi mūsų politinė organizacija. O šis įdirbis yra labai platus ir savivaldoje, ir Seime“, – kalbėjo V. Tomaševskis.

Jis pasidžiaugė kylančiais, vadinamaisiais, „vaiko pinigais“ ir teigė, kad R. Tamašunienės vadovaujama frakcija siūlo, kad jie pasiektų 120 eurų už kiekvieną vaiką. LLRA-KŠS pirmininkas kalbėjo, kad jei biudžete nebus įgyvendintas jų siūlymas, vargu ar jie balsuos už visą biudžetą. LLRA-KŠS frakcija, pasak V. Tomaševskio, taip pat įregistravo siūlymą, kad senjorai reikalingus vaistus gautų nemokamai. Toks pasiūlymas būtų taikomas 75 metų ir vyresnio amžiaus žmonėms.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Rita Tamašunienė ir Valdemar Tomaševski
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Rita Tamašunienė ir Valdemar Tomaševski

V.Tomaševskis taip pat kalbėjo apie darbus savivaldoje. Kaip tokius jis vardijo subsidijas už šaltą vandenį, lengvatas už namų valdos sklypus, mažas darželių ir būrelių kainas. Pasak jo, taip įgyvendinamas socialinis teisingumas.

LLRA-KŠS lyderis taip pat teigė, kad visa jo vadovaujamos politinės partijos programa grindžiama krikščioniškomis vertybėmis. Pasak jo, svarbu ir kad jaunimas puoselėtų krikščioniškas vertybes.

V.Tomaševskis kalbėjo, kad daugiausia palaikymo LLRA-KŠS sulaukia Vilniaus rajone, tačiau teigė, kad didėja palaikymas ir kitose Lietuvos vietose.

Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Rita Tamašunienė ir Valdemar Tomaševski
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr./Rita Tamašunienė ir Valdemar Tomaševski

Apie tai, kad ketina trečią kartą siekti šalies vadovo posto, V.Tomaševskis pranešė vasario viduryje. Netrukus po to jo partijos kolega Jaroslavas Narkevičius atvyko į Vyriausiąją rinkimų komisiją (VRK), kur registravo V.Tomaševskis politinės kampanijos dalyviu. Tiesa, dar tą pačią dieną iškilo nesklandumų, nes LLRA-KŠS pirmininkas nebuvo atsidaręs kandidatui reikalingos banko sąskaitos. Visgi iki tos dienos pabaigos jam pavyko tai padaryti.

Penktadienį rengiamame VRK posėdyje numatytas klausimas dėl V.Tomaševskio registravimo pretendentu būti kandidatu į Lietuvos prezidentus. Tik juo tapęs jis gaus lapus parašų rinkimui ir bus įtraukas į internetinį parašų rinkimą. Spaudos konferencijoje V.Tomaševskis teigė, kad parašus pradės rinkti kitą savaitę, kovo 8-ąją ir tikisi surinkti virš 35 tūkst. parašų.

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

28:46
00:57
02:07

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min