Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 21d. 12:59

V.Tomaševskis džiaugiasi prezidento palaikymu LLRA-KŠS idėjoms, o kritiką J.Narkevičiui vadina švelnia

Valdemaras Tomaševskis ir Gitanas Nausėda
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Valdemaras Tomaševskis ir Gitanas Nausėda

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-krikščioniškų šeimų sąjungos pirmininkas Valdemaras Tomaševskis nemano, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius padarė ką nors bloga valgydamas už valstybės įmonių pinigus ir butą Seimo viešbutyje užleidęs dukrai. Pasak V.Tomaševskio, „neargumentuotos“ kritikos ministras sulaukė dėl to, kad partija ėmėsi siūlymų kurti valstybinį banką, o šiai idėjai palaikymą išsakė net prezidentas Gitanas Nausėda.

Todėl V.Tomaševskis rimtai nevertina ir prezidento kritikos J.Narkevičiui. Esą valstybės vadovas formaliai kažką pasakyti turėjo, bet kritika buvusi labai švelni.

„Jis labai švelniai pasakė. Jis turėjo reaguoti. Tai jūs patys, žiniasklaida, šitą ažiotažą padarėte, o jis labai švelniai reagavo. Čia nereikia dabar rodyti kitaip, kadangi pagrindo jokio nėra“, – 15min aiškino LLRA-KŠS pirmininkas.

Pasak jo, dabar opozicija greičiausiai imsis organizuoti interpeliaciją susisiekimo ministrui, bet ji esą negali pavykti.

V.Tomaševskis sako, kad kritikos susisiekimo ministras J.Narkevičius sulaukė dėl to, kad išvaikė Lietuvos pašto valdybą, o tai jis esą padarė, kad būtų išvengta įmonės pastatų privatizavimo. LLRA-KŠS pirmininkas jau sugalvojo, kam šiuos pastatus panaudoti.

„Prieš du mėnesius mes pasiūlėme ne tik apmokestinti bankus, jų aktyvus, bet ir pasiūlėme įsteigti valstybės komercinį banką, kad konkurencija atsirastų. Tai ir prezidentas parėmė paskutinę savaitę. O iš kur paimti šiam projektui pastatus? Dabar jie visi yra – pašto skyriai centriniai ir seniūnijose, o tai yra labai didelis turtas. Dabar mes parduosime, o po to ką? Jei steigti banką, reikia turėti skyrių“, – aiškino jis.

„Aš linkėčiau ministrui stiprybės ir atlaikyti šį spaudimą“, – teigė V.Tomaševskis.

15min primena, kad G.Nausėda šią savaitę interviu LRT laidai „Dienos tema“ kritikavo J.Narkevičių ne tik dėl pietų už valstybės įmonių pinigus, bet ir už neapgalvotus politinius sprendimus paleidžiant Lietuvos pašto valdybą.

Prezidentas aiškino, kad politikoje svarbu pagalvoti, kas bus po sprendimo. Lietuvos pašto valdybą atleidžiant, anot valstybės vadovo, tai padaryta nebuvo. Todėl J.Narkevičiaus darbo pradžią jis pavadino chaotiška ir įvertino neigiamai. Tiesa, trauktis ministro prezidentas neparagino ir tikino, kad jo darbą principingai turi įvertinti premjeras Saulius Skvernelis.

Premjeras ketvirtadienį pranešė, kad ministras klydo dėl nepatyrimo, tačiau jokių sprendimų dėl ministro ateities imtis neketina.

Komentarai: 13

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Kviečiame anties

Video

00:52
08:29
03:24

Esports namai

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min