Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 20d. 20:19

V.Uspaskichui iššūkį metusi D.Budrevičienė dabar abejoja, ar vertėjo tai daryti

Dalia Budrevičienė
LNK nuotr. / Dalia Budrevičienė

Krekenaviškė Dalia Budrevičienė, išgarsėjusi po to, kai prabilo apie nelegalias algas su Viktoru Uspaskichu siejamoje Krekenavos agrofirmoje, abejoja, ar vertėjo apie tai prabilti, rašoma „Kauno dienoje.“

52 metų D.Budrevičienė „Kauno dienai“ sakė jau praradusi viltį susirasti darbą. Ji pasakojo, kad iš pradžių niekas nenorėjo jos įdarbinti, o vėliau ji prarado darbingumą ir dabar yra priklausoma nuo vaistų ir į trachėją įstatyto kvėpavimo aparato. Moteriai apmaudu – prabilusi apie žmonių teisių pažeidimus ji prarado sveikatą, darbingumą, o dabar nuolat patiria kai kurių krekenaviškių užgauliojimus.

Paklausta, ar ir dabar V.Uspaskichą gėdytų dėl vokeliuose mokamų atlyginimų, D.Budrevičienė sakė: „Dabar labai pagalvočiau prieš kalbėdama.“ Moteris įsitikinusi, kad labai daug žmonių ja pasinaudojo, o vienas iš skaudžiausių dalykų – visuomenės abejingumas ir priešprieša. Net dukros kurį laiką nenorėjo rodytis su motina viešumoje, o Kėdainiuose gyvenusi dukra iškart po skandalo prarado darbą. Neapsikentusi paniekos D.Budrevičienės dukra iš Kėdainių išsikraustė. Daug apkalbų apie motiną girdėjo ir jauniausia jos dukra, šiuo metu besimokanti dvyliktoje klasėje. Moteris nerami ir dėl savo artimųjų ateities. „Anksčiau apie tai nepagalvodavau. O dabar bijau keršto“, – „Kauno dienai“ sakė moteris.

Iš priteistų 85 tūkstančių litų trečdalį ji atidavė advokatams, iš likusių 58 tūkstančių teko pirkti vaistų, padėti dukroms ir remontuoti butą. Svajonė išvažiuoti paatostogauti į užsienį neišsipildė ir dabar ji su vyru gyvena iš pašalpos – moteris gauna 680 litų, o vyras 400 litų,

D.Budrevičienė įsitikinusi, kad Kėdainių rajone artimiausiu metu niekas nepasikeis – V.Uspaskichas ir toliau bus garbinamas, nes suteikia galimybę užsidirbti, nesvarbu, kad algos mokamos ir vokeliuose.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie 15min