Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Greičiaus atleidimo klausimas nejuda iš vietos

Vytautas Greičius
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr. / Vytautas Greičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Konstitucinis Teismas praėjusią savaitę išaiškino, kad Seimas negali neatleisti Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) pirmininko pasibaigus jo darbo kadencijai, tačiau reikalai, atrodo, nejuda iš vietos.

Su Seimo pirmininku Arūnu Valinsku ketvirtadienio rytą susitikęs laikinai LAT pirmininko pareigas einantis Vytautas Greičius po susitikimo teigė, kad kalbėta buvo tik Panevėžio teismo teisėjų klausimu. Primename, kad antradienį parlamentarai panaikino teisinę neliečiamybę Panevėžio teisėjui Rimantui Savickui. „Pirmininkas norėjo išgirsti mano nuomonę kai kuriais teismų gerinimo klausimais. Žinoma, laiko tam buvo skirta mažai ir kai kuriuos klausimus mes vos palietėme.  Sutarėme, kad artimiausiu metu vėl susitiksime ir tęsime diskusiją šia tema“, – žurnalistams kalbėjo V.Greičius.

Pasak jo, LAT pirmininko atleidimo klausimu nebuvo kalbama. V.Greičius apskritai nebuvo linkęs bendrauti šia tema su žiniasklaida – esą viskas priklauso nuo Seimo ir prezidento. „Aš nuo bet kokių samprotavimų,  komentarų apie savo statusą ir Seimo veiksmus dėl mano klausimo išsprendimo susilaikysiu, nes gali būti įvairių spekuliacijų ta tema“, – kalbėjo laikinasis LAT pirmininkas.

V.Greičius sakė, kad su naujai išrinkta prezidente Dalia Grybauskaite nekalbėjo apie galimą jo paskyrimą antrai kadencijai.

A.Valinskas susitikimo su teisėju nekomentavo. „Sėkmės medžioklėje“, – palinkėjo Seimo pirmininkas ir išskubėjo į Seimo posėdį.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min