Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Navickas žada peržiūrėti savivaldybės biudžetą

Naujasis Vilniaus savivaldybės meras Vilius Navickas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Naujasis Vilniaus savivaldybės meras Vilius Navickas
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus laukia permainos. Naujasis Vilniaus savivaldybės meras Vilius Navickas žada, jog artimiausiu metu bus peržiūrėtas šių metų savivaldybės biudžetas.

Kaip praneša Vilniaus savivaldybė, yra bent šešetas pokyčių laukiančių sričių. „Artimiausiu metu peržiūrėsime šių metų Vilniaus miesto biudžetą. Svarbiausia – taupymas, tinkamas finansinių srautų perskirstymas. Kai visa šalis veržiasi diržus, keistokai atrodo administracijos išlaikymui didinamos lėšos, Vilniaus miesto įvaizdžio kūrimui skiriamas milijonas“, – sakė V.Navickas.

Jo teigimu, kita prioritetinė sritis – miesto šilumos ūkis. „Krintant kuro kainoms, turėtų pigti ir šildymas, o ne atvirkščiai, kaip yra dabar. Itin svarbu sustiprinti savivaldybių vaidmenį šilumos kainų reguliavimui, kuris šiuo metu yra tik butaforinis. Todėl aktyviai bendradarbiausime su Vyriausybe, revizuojant Šilumos ūkio įstatymą“, – žadėjo meras.

Pristatydamas socialinių paslaugų teikimo sostinėje viziją, V.Navickas patikino visų pirma sieksiąs skaidrumo. „Šiuo metu socialinių paslaugos mieste nėra pakankamai skaidrios. Nuvažiuokite prie naujųjų Socialinio būsto namų Pilaitėje – pamatysite, kokie automobiliai ten stovi. Šiandien nesu tikras, kad socialinį būstą gauna būtent tie, kuriems labiausiai jo reikia“, – kalbėjo jis.

Mero pavaduotojas G.Babravičius teigė matąs nemažai neišsemtų galimybių kultūros, švietimo, sporto srityse. „Kuo skubiau įvertinsime Vilniaus – Europos kultūros sostinės situaciją. Neabejoju, kad atrasime būdų, kad šventė neužgestų“, – optimizmo nestokojo švietimo ir kultūros sritis kuruojantis G.Babravičius.

„Deja, šiuo metu Vilnius yra autsaideris, kalbant apie sporto rėmimo sritį. Jau taip istoriškai susiklostė, kad miestas tiesiog neturi tradicijų tinkamai finansuoti sportą. Šiuo metu tai yra visiškai nepriimtina – juk sportas didina jaunimo užimtumą ir mažiną nusikalstamumą“, – teigė G.Babravičius.

Temos Meras, Biudžetas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min