Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vadovauti Vilniaus pilių direkcijai panoro du kandidatai

Valdovų rūmai
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Valdovų rūmai
Šaltinis: BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vadovauti Valdovų rūmų atkūrimo darbais besirūpinančiai valstybės įmonei Vilniaus pilių direkcijai panoro du kandidatai, BNS sakė kultūros ministro atstovė spaudai Vaiva Gogelienė.

Ketvirtadienis buvo paskutinė diena, kai pretendentai į šias pareigas galėjo Kultūros ministerijai pateikti savo dokumentus.

V.Gogelienė negalėjo pasakyti, kada paaiškės konkurso nugalėtojas.

Pretendentai, norintys dalyvauti konkurse į direktoriaus postą, privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą ir ne mažesnę kaip penkerių metų vadovaujamojo darbo patirtį vykdant užsakovo funkcijas ar administruojant viešojo sektoriaus investicijas.

Taip pat kandidatai turi išmanyti su šios valstybinės įmonės veikla susijusius teisės aktus, sugebėti organizuoti ir planuoti įmonės darbą, užtikrinti valstybės biudžeto lėšų optimalų panaudojimą ir atitikti kitus privalomus reikalavimus.

Pretendentai turėjo parengti Vilniaus pilių direkcijos penkerių metų veiklos programą, kurioje atsispindėtų šios valstybės įmonės vizija ir misija, nuostatuose numatytų uždavinių įgyvendinimas, struktūros formavimas ir veiklos principai.

Tai jau antrasis konkursas Vilniaus pilių direkcijos vadovo pareigoms eiti. Praėjusį metų lapkritį rengtas konkursas neįvyko.

Vilniaus pilių direkcija rūpinasi Vilniaus Aukštutinės ir Žemutinės pilių jungtiniu kompleksu: statinių restauravimu ir pritaikymu, inžinerinių tinklų ir teritorijos tvarkymu bei priežiūra, vykdo šioje teritorijoje archeologinių, istorinių tyrimų, projektų rengimo užsakovo funkcijas, statybos darbų priežiūrą.

Praėjusių metų pabaigoje kultūros ministras Arūnas Gelūnas pranešė, kad po audito gali būti sujungtos kelios ministerijai pavaldžios įstaigos, tarp jų minėta ir Pilių direkcija.  

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min