Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
01 05 /12:19

Vaidas Vyšniauskas apsigalvojo dėl dalyvavimo rinkimuose: šeima svarbiau

Minske dainavęs operos solistas ir protestantų bažnyčios „Naujoji karta“ pastorius Vaidas Vyšniauskas apsigalvojo – savivaldos rinkimuose nedalyvaus. O Tautos ir teisingumo sąjungos, kurios sąrašą Vilniuje jis ketino vesti, lyderis Petras Gražulis tvirtina, kad V.Vyšniauskas neatsilaikė prieš „Landsbergių klano mobingą“.
Vaidas Vyšniauskas
Vaidas Vyšniauskas / Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr.

„Tai jūs palaužėt žmogų. Mane puolat 20 metų ir aš nepalūžau, o pastorius Vyšniauskas palūžo prieš „demokratiją“ per dvi savaites“, – 15min sakė P.Gražulis.

Lukas Balandis / BNS nuotr./Petras Gražulis
Lukas Balandis / BNS nuotr./Petras Gražulis

Jis pridūrė, kad V.Vyšniauskas neatsilaikė prieš „Landsbergių klano mobingą“.

„Aš dar parašiau Vaidui – kada Kristų vedė nukryžiuoti, jį paliko visi apaštalai, net Petras. Tik apaštalas Jonas liko, Marija ir Magdalena, tai ir čia – šitoj sistemoj aš dar nepalūžau ir tikiuosi, kad nepalūšiu“, – kalbėjo parlamentaras.

Jis teigė, kad dabar jis ves sąrašą į rinkimus, kartu sieks ir Vilniaus mero posto.

„Šeima svarbiau“

V.Vyšniauskas 15min sakė apsigalvojęs dėl šeimos, kurią nustebino jo sprendimas dalyvauti rinkimuose.

„Man šeima yra svarbiau (...) Šeima blogai jautėsi ir su kiekviena diena vis labiau. Man šeima žymiai didesnė vertybė“, – kalbėjo operos solistas.

Į V.Vyšniausko sprendimą viešai sureagavo jo dukra Viktorija Vyšniauskaitė, žinoma kaip reperė Cheri. Ji instagramo istorijoje pasidalijo savo mintimis.

„Aš esu šokiruota. Visiškai nesuprantu ir nepalaikau savo tėvo (politinių) veiksmų. Noriu pabrėžti: mano politinės pažiūros yra KARDINALIAI priešingos nei mano tėvo – esame du atskiri žmonės. Tikiuosi, tą suprast. Bet šiaip labai gaila“, – rašė V.Vyšniauskaitė.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Vaidas Vyšniauskas
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Vaidas Vyšniauskas

V.Vyšniauskas teigė apie savo sprendimą kalbėjęsis su P.Gražuliu.

Be kita ko, V.Vyšniauskas tvirtino kol kas nelaidojantis planų kada nors dalyvauti rinkimuose.

„Paskui dėl ateities – visko gali būti. Aš esu patriotas savo šalies, noriu būti savo šaliai naudingas. Čia dabar buvo tik improvizacija, kadangi dabar aš, kaip operos solistas, esu nereikalingas, tai galvojau, kad galėčiau būti naudingas mūsų miestui kultūros atstovas“, – kalbėjo V.Vyšniauskas.

Savivaldos rinkimai Lietuvoje vyks kovo 5 dieną.

Sulaukė neigiamų reakcijų

V.Vyšniauskas gruodžio 18 dieną dainavo Minsko Didžiajame teatre vykusiame operos koncerte, šis solisto sprendimas sulaukė daug diskusijų ir neigiamų reakcijų.

Kultūros ministras Simonas Kairys sakė, jog solisto sprendimai yra „sveiku protu nesuvokiami“ ir jį šokiravo.

V.Vyšniauskas tvirtino į Baltarusiją vykęs kviestas šios šalies baltarusių evangelinių bažnyčių vyskupo ir dalyvavęs prieškalėdiniuose renginiuose, norėdamas palaikyti nuo režimo kenčiančius draugus.

Lietuvos Seimas ne kartą yra atkreipęs dėmesį į aktyvų Aliaksandro Lukašenkos režimo dalyvavimą Rusijos agresijos prieš Ukrainą strategijoje ir į Rusijos karių sutelkimą Baltarusijos teritorijoje. ES yra įvedusi sankcijas Baltarusijai ir dėl žmogaus teisių pažeidimų, sukeltos nelegalios migracijos bangos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Reklama
Šri Lanka – geriausia pirmoji pažintis su Azija
Parašykite atsiliepimą apie 15min