Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 30d. 18:40

Vaikams viešai knygą skaičiusiam Artūrui Zuokui labiausiai patiko vaikų choru tariamas žodelis „taip“

Artūras Zuokas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Artūras Zuokas

Rotušės aikštėje kelios dešimtys vaikų ketvirtadienio popietę linksminosi su aktorių trupe „Teatriuku“ ir turėjo progos paklausyti, kaip sostinės vadovas Artūras Zuokas garsiai skaitė legendą apie Vilniaus įkūrimą. Tačiau nepamiršdamas artėjančių rinkimų meras rado progą paminėti ir savo vadovaujamą judėjimą „Taip“.

Prieš pradėdamas skaityti knygą A.Zuokas paragino vaikus kuo daugiau skaityti, o tiems, kurie patys skaityti dar nemoka, skaityti privalėtų tėvai. „Tai, kad tapau meru, lėmė ir tai, jog daug skaičiau“, – kalbėjo sostinės vadovas.

Meras užmezgė pokalbį ir su vaikais, klausinėjo, ar jie moka skaityti, ar mėgsta knygas. Labiausiai jam patiko jų vieningas atsakymas „Taip!“. „Nors tai bus politinė agitacija, bet jus visus reikėtų įtraukti į judėjimą „Taip“, – gera nuotaika tryško A.Zuokas. Visada apie viešuosius ryšius galvojantis meras nepamiršo – vaikai balsuoti negali, bet jų tėveliai rinkimuose gali būti puiki paspirtis jo vadovaujamai politinei jėgai.

Vaikystėje A.Zuokas prisipažino labiausiai mėgęs Žiulio Verno knygas, istorijas apie indėnus ir pan. O jauniausiajai dukrai esą taip pat randąs laiko paskaityti, tačiau kur kas rečiau nei jo žmona.

Vaikams meras išsirinko paskaityti ne vieną savo mėgstamiausių vaikystės knygų, o Vilniaus legendas. Legenda apie Vilniaus įkūrimą esą geriausiai tiktų Vilniaus vaikams, kurie choru patvirtino, kad jiems šis miestas patinka.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min