Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gegužės 31d. 09:34

Vaikų gynimo dieną – renginių gausa

Antradienį per Klaipėdą nuvilnis Vaikų gynimo dienos renginiai.
A.Kripaitės nuotr. / Antradienį per Klaipėdą nuvilnis Vaikų gynimo dienos renginiai.

Antradienį, minint Tarptautinę vaikų ginimo dieną, Klaipėdoje nusimato daugybė renginių.

Vydūno vidurinės mokyklos kieme antradienį 10.30 val. rengiamas koncertas „Gerumo kelias“. Jame koncertuos Vydūno vardo mokyklos auklėtiniai, studentai iš Klaipėdos Socialinių mokslų kolegijos, vaikai iš darželio „Putinėlis“.

Po koncerto, 11.30 val. rengiama eisena nuo Daržų gatvės iki Atgimimo aikštės. Renginį vainikuos akcija, kai ant spalvingų rankelių vaikai ir praeiviai rašys gerus darbus, o iš jų bus suverta girlianda.

Poilsio parko teritorijoje 11 val. prasidės renginių fiesta mažiesiems. Organizacija, siekianti prikelti parką naujam gyvenimui, į šventę pasikvietė bendrovės „Smiltynės perkėla“ traukinuką, papuoštą šimtais balionų.

Į šventę sukviesta apie 200 vaikų iš dvidešimties Klaipėdos vaikų darželių. Veiks šventės parko radijas, transliuosiantis smagią muziką.

Šventėje bus gaminamas medalis, kuriamios žemės ir smėlio skulptūros, dažomi akmenėliai, piešiama kreidelėmis ant asfalto, pučiami įspūdingo dydžio burbulai, ieškoma paslėpto lobio.
Aištelėje važinės radijo bangomis valdomos mašinėlės.

13 val. parke rengiamas koncertas, kuriame šoks „Brigantinos“ šokėjai, vaikai iš Vitės bei „Tauralaukio“ pagrindinių mokyklų ir kitų miesto kolektyvų auklėtiniai.

Koncertą vainikuos aitvarų leidimo į dangų akciją.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min