Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Vaikų linijai“ rado patalpas

R.Povilaitis neslėpė džiaugsmo, kad jo vadovaujama tarnyba Antakalnio vaikų poliklinikoje gaus patalpas.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / R.Povilaitis neslėpė džiaugsmo, kad jo vadovaujama tarnyba Antakalnio vaikų poliklinikoje gaus patalpas.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Vilniaus savivaldybė rado būdų skirti patalpas psichologinę pagalbą vaikams ir jaunimui telefonu bei internetu teikiančiai „Vaikų linijai“. Nors pagal panaudos sutartį ši viešoji įstaiga patalpų gauti negali, jai neteks už nuomą mokėti komercinės kainos.

Prieš mėnesį „Vaikų linija“ skundėsi, kad jai gresia išnykimas, kadangi nuo liepos 1-osios ji netenka patalpų, mat už jų nuomą nebeišgali mokėti komercinės kainos. Metinis šios įstaigos biudžetas siekia apie pusę milijono litų, tačiau šiemet pavyko surinkti tik ketvirtadalį sumos. Netekusi patalpų įstaiga svarstė galimybę per pusę sumažinti konsultacijų telefonu, o konsultavimą internetu iš viso nutraukti.

Ne vienerius metus bandę dėl patalpų susitarti su Vilniaus savivaldybe, „Vaikų linijos“ atstovai nuolat išgirsdavo tą patį atsakymą – tokios galimybės nėra. Esą savivaldybė pagal panaudos sutartį gali suteiktų patalpas tik toms įstaigoms, kurių dalininkė ji pati yra. Tačiau šįkart „Vaikų linijos“ prašymas buvo išgirstas.

„Mes kreipėmės dar kartą, savivaldybė sureagavo ir sužinojome, jog yra galimybė Antakalnio vaikų poliklinikoje gauti patalpas. Turėsime nuomotis, bet ne komercinėmis kainomis“, – džiaugėsi „Vaikų linijos“ direktorius Robertas Povilaitis.

Kokios tiksliai jiems numatytos patalpos, R.Povilaitis dar nežino, tačiau teigė esąs tikras, jog tos patalpos įstaigai tiks, nebent reikės minimaliai paremontuoti.

Vaikų poliklinika Antakalnyje kraustosi į šalia esančią suaugusiųjų polikliniką. Sprendimą dėl patalpų „Vaikų linijai“ suteikimo turės priimti Vilniaus taryba. Tai ketinama padaryti skubos tvarka. Šiandien vyksiančiame posėdyje klausimas bus pateiktas, tuomet keliaus į tarybos komitetus ir tikimasi artimiausiame posėdyje sprendimui ne konkurso būdu išnuomoti patalpas „Vaikų linijai“ pritarti.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min