Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 30d. 11:37

Vairuotojus klupdė teorija

Akimirka iš akcijos „Aš moku vairuoti?“
„Teises.lt“ nuotr. / Akimirka iš akcijos „Aš moku vairuoti?“

Pirmoji Kaune organizuota akcija „Aš moku vairuoti?“ atskleidė, kad labiausiai vairuotojai neišmano teorijos.

Penktadienį vairavimo mokykla „Teisės.lt“ surengė pirmą susitikimą su vairuotojais, kurio metu visi norintys galėjo pasitikrinti, kaip išmano Kelių eismo taisyklių teoriją, bei įvertinti vairavimo įgūdžius.

Pirmajame renginyje dalyvavo 13 vairuotojų, panorusių patikrinti savo teorines ir praktines žinias. Vyriausiam vairuotojui buvo 82-eji, kaunietis automobilį vairuoja jau 50 metų. Jo surinkti rezultatai parodė, jog patirtis yra pranašumas: ilgametis vairuotojas teorines ir praktines vairavimo užduotis atliko geriau nei dauguma jaunų vairuotojų.

Akcijos rengėjai pastebėjo, jog daugiau nei 10 metų vairuojantys kauniečiai nežino naujausių Kelių eismo taisyklių pakeitimų. Teorija daugiausia kišo koją visiems akcijos dalyviams. Su praktinėmis užduotimis geriau susitvarkė tiek jaunesni, tiek garbesnio amžiaus vairuotojai.

„Gaila, jog renginyje nedalyvavo nė viena moteris. Būtų buvę įdomu palyginti vyrų ir moterų žinias“, – apgailestavo akcijos organizatorius, vairavimo mokyklos „Teises.lt“ direktorius Paulius Jankūnas.

Geriausiai akcijoje pasirodė 24-erių Rolandas Almantas Skobėjus. Prasčiausiai – porą metų vairuotojo pažymėjimą turintis jaunuolis. 30-ies klausimų teorijos teste jis padarė 17 klaidų. Visiems akcijos dalyviams buvo įteikti sertifikatai, kuriuose nurodytas jų vairavimo įgūdžių lygis: geriausi įvardyti kaip puikūs vairuotojai, prastesni – geri, patenkinami ir nesaugūs.

Akciją rengėjai planuoja rengti ir ateityje.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min