Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugsėjo 12d. 10:46

Vaizdo kameros padės kovoti su transporto grūstimis sostinės gatvėse

Policininkas su vaizdo kamera
Vilniaus apskrities VPK nuotr. / Policininkas su vaizdo kamera

Siekdami vakarinio piko metu sumažinti transporto grūstis, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos pareigūnai stebės sankryžas ir vaizdo kameromis fiksuos Kelių eismo taisykles pažeidžiančius vairuotojus, pranešė sostinės pareigūnai.

Kaip rašoma Vilniaus apskrities VPK pranešime, Vilniuje vakarinio piko metu sankryžose susidarę transporto priemonių grūstys paralyžiuoja eismą. Kelių eismo taisyklių nepaisantys vairuotojai įvažiuoja į sankryžą, kai joje ar už jos yra sustoję automobiliai, sustoja sankryžoje ir trukdo kitų transporto priemonių, kurios galėtų pravažiuoti sankryžą degant leidžiamam šviesoforo signalui, eismą.

Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai, siekdami išvengti spūsčių, stebės sankryžas ir vaizdo kameromis fiksuos Kelių eismo taisykles pažeidžiančius vairuotojus.

Kelių eismo taisykles pažeidę vairuotojai bus kviečiami į Vilniaus apskrities VPK Kelių policijos valdybą. Jiems bus taikomos administracinio poveikio priemonės.

Eismo dalyviams policija primena, kad Kelių eismo taisyklių 164 p. nustatyta, kad „Draudžiama įvažiuoti į važiuojamųjų dalių sankirtą, jeigu joje ar už jos yra kliūtis, kuri priverstų vairuotoją sustoti sankryžoje ir trukdytų kitų transporto priemonių eismui“.

Policija prašo vairuotojų supratimo ir pagarbos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min