Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaizdo konferencijos metu su Kalėdomis buvo pasveikinti šiuo metu Afganistane esantys Lietuvos kariai

Konferencijos akimirka
Alfredo Pliadžio nuotr. / Konferencijos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Gruodžio 28 d. Lietuvos kariuomenės Vilniaus įgulos karininkų ramovėje vyko vaizdo konferencija tarp šiuo metu Afganistane, Lietuvos vadovaujamoje Goro provincijos atkūrimo grupėje, tarnaujančių Lietuvos karių ir jų artimųjų Lietuvoje.

Karius ir jų šeimų narius artėjančių švenčių proga pasveikino į konferenciją atvykęs krašto apsaugos ministras Juozas Olekas, Sausumos pajėgų vadas generolas majoras Almantas Leika, Lietuvos kariuomenės ordinaras vyskupas Gintaras Grušas, laikinai Krašto apsaugos savanorių pajėgų vado pareigas einantis pulkininkas leitenantas Ramūnas Baronas.
 
„Sveikinu Jus su šv. Kalėdom ir artėjančiais Naujaisiais metais. Šeimų nariams ir kariams linkiu stiprybės, tvirto tarpusavio ryšio ir abipusės paramos“, – sakė krašto apsaugos ministras J. Olekas.
 
„Dėkoju už paramą kariams. Galiu užtikrinti Jus, kad kariai yra puikiai pasirengę vykdyti užduotis. Linkiu Jums stiprybės ir palaikymo.“, – sakė Sausumos pajėgų vadas gen. mjr. A. Leika.
 
Afganistane tarnaujančių karių vardu sveikinimus jų artimiesiems perdavė Goro provincijos atkūrimo grupės karinio kontingento vadas pulkininkas Linas Kubilius.
 
Krašto apsaugos vadovybės atstovai su karių artimaisiais taip pat aptarė jiems rūpimus karių tarnybos ir kt. klausimus, artimieji buvo išsamiau supažindinti su saugumo situacija Afganistane.
 
Ramovėje susitikę karių šeimų nariai ir artimieji taip pat bendravo tarpusavyje ir turėjo galimybių pasikonsultuoti su kvalifikuotais psichologais.
 
Į vaizdo konferenciją atvykusius karių vaikus renginio metu pradžiugino Ramovėje parodytas „Raganiukės“ teatro spektaklis „Tikroji Kalėdų Senelio istorija“.
 
Šiuo metu Afganistane tarnauja apie pustrečio šimto Lietuvos karių. Didžiausias kontingentas sutektas Afganistano Goro provincijoje, kur Lietuva vadovauja tarptautinei provincijos atkūrimo grupei. Nuo 2005 metų veikiančioje Provincijos atkūrimo grupėje tarnauja jau šešioliktoji Lietuvos karių pamaina, sudaryta daugiausia iš Krašto apsaugos savanorių pajėgų Didžiosios Kovos apygardos 8-osios rinktinės karių savanorių.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min