Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 16d. 17:18

Vakariniuose rajonuose lijundra ir plikledis, eismo sąlygos labai sudėtingos (atnaujinta 23.12 val.)

Plikledis – tik vietomis
BFL/Sauliaus Žiūros nuotr. / Plikledis

Klaipėdos ir Marijampolės apskrityje lyja. Čia magistralinių ir krašto kelių dangos šlapios, labai slidūs rajoniniai keliai, jie apledėję. Lijundra ir plikledis Tauragės, Telšių, Šiaulių, Kauno, Alytaus apskrityse, praneša Lietuvos automobilių kelių direkcija. Kaip praneša 15min.lt skaitytojai, čia eismo sąlygos itin sudėtingos.

Nors magistraliniai ir krašto keliai periodiškai barstomi, dėl stipraus lietaus, druska nuplaunama ir ji nespėja suveikti, todėl labai slidu. Vietomis sudėtinga net barstytuvams privažiuoti prie slidžių kelio ruožų. Rajoniniai keliai šiuose regionuose ypač apledėję, o, dėl blogų eismo sąlygų pagrindiniuose keliuose barstyti šių kelių, kol kas nėra galimybių. Pasvalio, Panevėžio ir Biržų rajone snyguriuoja.

Lijundra ir plikledis iš vakarinių rajonų palaipsniui plečiasi į rytinę šalies dalį. Kaip informuoja 15min.lt skaitytojai, Vilniaus centre eismo sąlygos normalios, plikledžio nėra. Tačiau kai kuriuose sostinės mikrorajonuose važiuoti pavojinga – pavyzdžiui, Pilaitės mikrorajone susiformavęs plikledis.

Patartina susilaikyti nuo nebūtinų kelionių, o jei teks važiuoti, būtina važiuoti labai lėtai, stebėti kelio būklę ir, reikalui esant padėti vieni kitiems, o taip pat būti kantriems.

Kaip pranešė LNK, Vakarų Lietuvoje – daugybė avarijų, vairuotojai skundžiasi, kad keliai nepabarstyti, tad automobiliai jau nuo pietų daugybėje kelių tapo visiškai nevaldomi. Netoli Klaipėdos nuo kelio nuvažiavo ir keleivinis autobusas – laimei, nei vairuotojas, nei penki autobuso keleiviai nebuvo sužeisti.

Šilutės rajone apsemti ir yra neišvažiuojami aštuonių rajoninių kelių ruožai. Viso – 4,85 km. Vandens gylis – apie 30 cm.

Pagėgių savivaldybėje apsemti ir yra neišvažiuojami keturių rajoninių kelių ruožai. Viso – 2,9 km. Vandens gylis siekia apie 50 cm.

Daugiau informacijos apie orus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min