Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdas Adamkus Kaune skaitys paskaitą apie užsienio politiką

Valdas Adamkus
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Valdas Adamkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Kitą savaitę Valdas Adamkus trumpam taps dėstytoju – Lietuvos prezidentas Vytauto Didžiojo universitete (VDU) skaitys paskaitą tema „Lietuvos užsienio politika: kur link einame?“

Kovo 30 d., trečiadienį, 11 val. VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete (Gedimino g. 44-203) lankysis VDU Garbės daktaras, universiteto tarybos pirmininkas, prezidentas V.Adamkus. Susitikimo su studentais metu V.Adamkus skaitys paskaitą tema „Lietuvos užsienio politika: kur link einame?“, kurioje dalinsis  įžvalgomis apie dabartines Lietuvos užsienio politikos kryptis bei ateities perspektyvas.

Paskaitos iniciatorius PMDF dokt. Giedrius Česnakas patikino, kad galimybę sudalyvauti paskaitoje turės visi norintys, nes paskaita bus tiesiogiai transliuojama ir į 303 auditoriją.

1989 metais V.Adamkus dalyvavo atkuriant Vytauto Didžiojo universitetą ir yra VDU Atkūrimo tarybos garbės narys. 2001 m. gruodžio 18 d. V.Adamkui buvo suteiktas Vytauto Didžiojo universiteto Garbės daktaro vardas. Nuo 2010 m. birželio mėn. V. Adamkus yra Vytauto Didžiojo universiteto Tarybos pirmininkas.

2011 m. vasarį V.Adamkus kartu su VDU rektoriumi Zigmu Lydeka ir Kauno miesto meru Andriumi Kupčinsku pasirašė VšĮ „Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekos-muziejaus steigimo Lietuvių išeivijos institute“ (S. Daukanto g. 25) sutartį. Prezidentinė biblioteka-muziejus saugos ir pristatys visuomenei V.Adamkaus visuomeninės, politinės veiklos palikimą, viešins intelektualinį indėlį, skatins ir rems Prezidento visuomeninės ir politinės veiklos tyrimus, organizuos parodas, konferencijas, seminarus, mokymus, rūpinsis video ir audiomedžiagos kūrimu, tiražavimu ir platinimu, steigs stipendijas V.Adamkaus veiklos tyrėjams.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min