2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 27 /11:04

Valdemaras Tomaševskis: „Laisvės kelio“ akcija nepasisekė

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos (LLRA-KŠS) pirmininkas Valdemaras Tomaševskis ketvirtadienį pareiškė, kad sekmadienį vykusi „Laisvės kelio“ akcija, kurioje tūkstančiai žmonių išreiškė palaikymą už demokratines permainas kovojantiems baltarusiams, nepavyko. Anot jo, čia tebuvo visuomenininko ir laidų vedėjo Andriaus Tapino savireklamos akcija.
Valdemaras Tomaševskis
Valdemaras Tomaševskis / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Ketvirtadienį po valdančiųjų partijų koalicinės tarybos posėdžio paklaustas, kodėl niekas iš LLRA-KŠS nedalyvavo „Laisvės kelyje“, sakė, kad „daug kas dalyvavo“.

„Bet, „Laisvės kelias“, aišku, kažkuria prasme nepasisekė. Kadangi nepavyko šitą grandinę sudaryti gyvą. Manau, kad čia didelė klaida buvo padaryta organizatorių, kad jie nepakvietė visų partijų, visuomeninių organizacijų, kad bendrai šitą kelią, šitą akciją organizuoti“, – kalbėjo partijos pirmininkas.

V.Tomaševskis tęsė, kad tai buvo visuomenininko ir laidų vedėjo A.Tapino ir jo kompanijos „bandymas padaryt savo „piarinę“ akciją “.

„Bet matėm, kad nelabai pasisekė“, – pridūrė politikas.

V.Tomaševskis taip pat kalbėjo, kad pats dalyvavo „Laisvės kelyje“, kuris įvyko prieš 31 metus.

„Turėjome Lenkų sąjunga savo (...) Protestavom prieš sprendimus... Bet, deja, mūsų šiandieniniai oponentai tada nedalyvavo, o dabar kritikuoja Zbignevą Jedinskį, kad jis turi drąsos išsakyti savo nuomonę ir būtent savo nuomonės išsakymas... Žodžio laisvė yra mūsų didžiausias pasiekimas, kilęs irgi iš “Baltijos kelio„ 1989 metų“, – teigė jis.

Sekmadienį vykusiame „Laisvės kelyje“ dalyvavo apie 50 tūkst. žmonių. Rankomis susikibusių žmonių grandinė akcijoje nusidriekė 32 kilometrus – nuo Katedros aikštės Vilniuje iki pasienyje su Baltarusija esančio Medininkų memorialo.

Ketvirtadienį posėdžiavo valdančiųjų koalicinė taryba, kurią dėl LLRA-KŠS pareiškimų apie Baltarusiją, inicijavo „socialdarbiečiai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min