Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 11d. 06:03

Valdininkai pasišovė gaivinti Kauno centrą

Miesto kultūrinio gyvenimo gaivinimo simbolis – pakylos, ant kurių pasirodys įvairiausi atlikėjai. Viena iš jų jau pastatyta Rotušės aikštėje.
Kauno m. savivaldybės nuotr. / Miesto kultūrinio gyvenimo gaivinimo simbolis – pakylos, ant kurių pasirodys įvairiausi atlikėjai. Viena iš jų jau pastatyta Rotušės aikštėje.

Kauno meras Andrius Kupčinskas inicijavo projektą „Einam 2009", kuriuo bus siekiama įpūsti gyvybės į Kauno centrą ir aktyvinti įvairią meninę veiklą mieste savaitgalio vakarais.

Pagal projekto programą, Laisvės alėjoje ir Rotušės aikštėje penktadienio ir šeštadienio vakarais nuo 16 iki 19 val. skambės muzika, šoks šokėjai, vaidins mimai, dainuos ir gros Kauno miesto chorai, vokaliniai ansambliai, muzikiniai kolektyvai, pavieniai muzikantai, vyks dailės, šokių ir kitokios pamokos.

Švietimo ir kultūros departamento vadovas Edmundas Balasevičius pasakojo, kad viso renginių maratono metu pasirodys įvairių muzikos stilių atlikėjai. „Bus ir pop, džiazo, dainuojamosios poezijos“, – teigė E.Balasevičius.

Bus ir pop, džiazo, dainuojamosios poezijos, – žadėjo E.Balasevičius.

Pasak Kultūros skyriaus vedėjo Sigito Šliažo, šiam projektui yra pagamintos ir apipavidalintos 3 pakylos. Viena iš jų stovės Laisvės alėjos ir S.Daukanto g. sankirtoje prie fontano, kita Laisvės alėjos ir Vasario 16-osios g. sankirtoje, trečioji – Rotušės aikštėje. „Artimiausiems mėnesiams, kolektyvų pasirodymų grafikas yra sudarytas. Vien per gegužės mėnesį mieste bus surengta apie 60 pasirodymų. Planuojame papildomą pakylą pasirodymams įrengti ir Vilniaus gatvėje. Džiaugiamės bendradarbiavimu su verslininkais, kurie noriai padeda, leidžia atlikėjams savo aparatūrą prisijungti prie elektros tinklo“, – sakė S.Šliažas.

VšĮ „Skliautų miestas“ projektų vadovas Ąžuolas Gaižutis teigė, kad verslininkai gana aktyviai remia kultūros renginius ir patys įsitraukia į jų organizavimą. „Nuo šios savaitės kartu su „Meno parku“ planuojame miestiečiams pradėti rodyti portugalų kiną. Rotušės aikštėje įrengtame ekrane, taip pat bus gausu ir meno kolektyvų pasirodymų“, – vardijo Ą.Gaižutis.

Valdininkai ragina prie projekto „Einam 2009“ prisijungti visus norinčius. Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus Vyganto Gudėno, kauniečiai ir miesto svečiai turėtų nelikti abejingi jaunųjų atlikėjų pasirodymams. „Tikiuosi verslininkai, miestiečiai ir svečiai bus dosnūs mažiesiems atlikėjams, nes jų ir išauga tikros muzikos žvaigždės“, – sakė V.Gudėnas.

Pasirodymų programa yra skelbiama Kauno miesto savivaldybės interneto svetainėje
www.kaunas.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min