2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 09

Valdininkai pietus iškeitė į kovą su sniego pusnimis

Kauniečiai, ketvirtadienį apie pietus laukę autobusų ar troleibusų, negalėjo patikėti savomis akimis – su viešojo transporto stotelėse ir jų prieigose stūksančiomis sniego krūvomis kovojo miesto vadovai.
Aukščiausi miesto vadovai, patys savo rankomis kasdami sniegą, stebino daugelį praeivių.
Aukščiausi miesto vadovai, patys savo rankomis kasdami sniegą, stebino daugelį praeivių. / S.Didžiulio (savivaldybė) nuotr.

„Po talkos į darbą grįžome visi sušlapę. Dabar galėsime išnaudoti savivaldybėje įrengto dušo privalumus. Gali net eilės prie jo susidaryti, – šypsojosi po valandą trukusių sniego kasimo darbų į savivaldybę grįžęs miesto meras Andrius Kupčinskas. – Skrandžiai liko tušti, bet sveikatai ši talka tai tikrai į gera išėjo“.

Savivaldybės darbuotojus ir politikus sukviesti į talką norėta dar užvakar, tačiau dėl įsisiautėjusios pūgos šių planų buvo atsisakyta. Vakar priešpiet savivaldybės kieme jau stoviniavo keliasdešimt rankose kastuvus bei kirtiklius laikančių valdininkų ir politikų. Nors iš pradžių buvo ketinta sniegą kasti nuo Laisvės alėjos, vis tik vėliau buvo nutarta padirbėti viešojo transporto stotelėse.

„Laisvės alėjoje praėjimai nukasti visai neblogi, tad ėmėmės visuomeninio transporto stotelių. Mat žmonės į autobusus ir troleibusus priversti lipti per sniego kalnus, būna, kad ir paslysta“, – paaiškino miesto vadovas.

Į kelias grupeles pasiskirstę talkos dalyviai nuo sniego išlaisvino dalį Žaliakalnio, Kalniečių ir centrinės miesto dalies visuomeninio transporto stotelių. Į mero inicijuotą talką susirinko absoliuti dauguma aukštų savivaldybės administracijos vadovų, sočius pietus į sunkų darbą išmainė ir vicemeras Stanislovas Buškevičius. Talkoje nepasirodė šiuo metu atostogaujantis vicemeras Rimantas Mikaitis bei jo kolega Steponas Vaičikauskas, kuris, anot viešai platinamos jo dienotvarkės, tuo metu dirbo su dokumentais ir priiminėjo sprendimus. „Jo nepastebėjome, gal kur ir dirbo savarankiškai“, – apie S.Vaičikauską su šypsena kalbėjo A.Kupčinskas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Benediktas Vanagas: tinkamas pasiruošimas yra pagrindinė sąlyga geram rezultatui
Reklama
Paskola smulkiam verslui: kredito unijos siūlo finansavimą lengvatinėmis sąlygomis
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Parašykite atsiliepimą apie 15min