Dabar populiaru
Publikuota: 2014 balandžio 5d. 22:05

Valdininkams – Telšių kelių policijos pamokos

Telšių rajono savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelė nesutalpina norinčių pasistatyti transporto priemonę ir susitvarkyti reikalus valdiškoje įstaigoje.
Giedros Akavickienės nuotr. / Telšių rajono savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelė nesutalpina norinčių pasistatyti transporto priemonę ir susitvarkyti reikalus valdiškoje įstaigoje.

Telšių rajono savivaldybėje įvykusį seminarą apie atliekų tvarkymą, matyt, ilgai keiksnos kai kurie jo dalyviai. Mat Telšių kelių policijos pareigūnai Kelių eismo taisykles pažeidusiems seminaro dalyviams surašė protokolus.

Į Aplinkos ministerijos inicijuotą seminarą pirmieji suvažiavę valdininkai iš Telšių apskrities ir Vilniaus užtvindė automobilių aikštelę priešais Savivaldybę. Tie, kurie atvyko paskutiniai, nesivargino ieškoti kitos aikštelės.
 
Jie pasistatė automobilius šalia Savivaldybės, pažeisdami Kelių eismo taisykles. Tačiau Kelių policijos pareigūnai aukšto rango valdininkams išimčių nedarė ir prie pažeidėjų automobilių langų prilipdė iš tolo raudonuojančius pranešimus, kuriuose nurodomas  padarytas pažeidimas, jo laikas ir vieta.
 
Už automobilių statymo pažeidimus gresia nuo 100 iki 300 litų bauda. Pirmą kartą per metus padarius tokį pažeidimą skiriama pusė minimalios baudos – 50 litų.
 
Prie ištisinės linijos pažeisdami Kelių eismo taisykles stovėjo automobiliai, kurie priklauso Mažeikių rajono savivaldybei ir Židikų seniūnijai. Savininkus išdavė viešas transporto priemonių ženklinimas. Visureigio vairuotojas, kuriam taip pat surašytas protokolas, teigė į seminarą atvykęs iš Vilniaus. Ministerijos darbuotojas juokavo, kad kitą kartą į Telšius, matyt, teks atvykti troleibusu.
 
„Savivaldybės automobilių stovėjimo aikštelė buvo pilnutėlė, pastačiau automobilį gatvėje, jokio kelio ženklo, draudžiančio sustoti, nebuvo, o kad ant kelio nubrėžta ištisinė linija, nepastebėjau“, – kalbėjo darbo reikalais į Telšius atvykęs vilnietis.

Situaciją Žemaitės gatvėje stebėjęs Plungės rajono savivaldybės vairuotojas, kuris mikroautobusą spėjo pastatyti į aikštelę, teigė, jog Kelių eismo taisyklėms nusižengę vairuotojai patys kalti ir turės iš savo kišenės susimokėti baudą.

Temos: 1 Telšiai
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min