Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Klaipėdos valdininkų mokslams – 300 tūkst. Lt

Miesto vadovai įsitikinę, kad pasimokyti praverstų ne tik valdininkams, bet ir kai kuriems tarybos nariams.
Eglės Petkutės/15min.lt nuotr. / Miesto vadovai įsitikinę, kad pasimokyti praverstų ne tik valdininkams, bet ir kai kuriems tarybos nariams.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos miesto savivaldybės darbuotojams stinga specifinių žinių ir įgūdžių. Tai parodė atlikta analizė. Siekdama užpildyti šias spragas taryba vakar palaimino administracijos siūlymą skirti lėšų valdininkų mokymams.

Kitų metų rudenį turintys prasidėti mokymai kainuos 312 tūkst. Lt. Didžiąją dalį išlaidų ketinama padengti Europos Sąjungos paramos lėšomis, iš miesto biudžeto prireiks 15 proc. nuo bendros sumos. Tačiau šią dalį, kuri sieks 47 tūkst. Lt, pasak Projektų skyriaus vedėjos Ilonos Jurkevičienės, bus galima padengti mokant algas mokymuose dalyvaujantiems darbuotojams. Todėl papildomų lėšų iš biudžeto prireiks.

Mokymai bus rengiami 36 temomis, juose turėtų dalyvauti 372 žmonės. „Dabar vien tik popierinis auklėjimas vyksta. Anksčiau buvo įprasta vykti į kitas savivaldybes, į užsienį semtis patirties“, – pastebėjo tarybos narys Vytautas Lupeika. I.Jurkevičienė paaiškino, kad šiame projekte numatyta pirkti paslaugas iš įmonių, kurios rengtų mokymus, o dalytis patirtimi paprastai vykstama į komandiruotes.

„Tarybos nariams taip pat praverstų pasimokyti, nes yra ir tokių, kuriems trūksta patirties, kurie neišmano nei administracijos darbo, nei procedūrų, ir neturi kompetencijos“, – tikino mero pavaduotojas Vytautas Čepas.

Galimybė kitąmet pagilinti žinias šiuose mokymuose numatyta ir politikams. Šiuo metu tebevyksta pirmojo šio projekto etapo mokymai, kurie tarp valdininkų itin populiarūs. Daugiausia susidomėjimo sulaukė anglų kalbos, bendravimo su žiniasklaida kursai. Pirmasis mokymų etapas tęsis iki kitų metų gegužės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min