Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 16d. 09:11

Valdiškas darbas tapo užuovėja

Susisiekimo viceministras R.Vaštakas (viduryje) tvirtino valdiško darbo ėmęsis ne dėl geresnių finansinių sąlygų.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Susisiekimo viceministras R.Vaštakas (viduryje) tvirtino valdiško darbo ėmęsis ne dėl geresnių finansinių sąlygų.

Iš privataus verslo į biudžetines įstaigas laimės ieškoti pasukę keli garsūs klaipėdiečiai tikina taip pasielgę ne dėl sotesnio kąsnio.

Sunkmečiu ne viena privati įmonė priversta atleisti dalį darbuotojų. Tačiau ne visi jų patenka į gatvę. Kai kurie patys paskuba susirasti saugią užuovėją ministerijose, valstybės įmonėse ar savivaldybių administracijose.

Vienas jų – nuo rugsėjo 1 dienos uostamiesčio savivaldybės Miesto ūkio departamento direktoriumi dirbantis Liudvikas Dūda. 54 metų inžinierius anksčiau vadovavo šiuo metu vos galą su galu suduriančiai statybų bendrovei firmai „Statka“. „Taip, „Statkos“ veikla šiuo metu pristabdyta, tačiau naujos veiklos ėmiausi tikrai ne dėl to, – LŽ sakė L.Dūda. – Ūkio departamento direktoriaus atlyginimas nėra labai didelis, nors ir mokamas stabiliai. Man jau 54 metai, todėl nutariau pasiieškoti kūrybiškesnio darbo. Dabar negaliu pasakyti, kas bus po metų, gal statybų verslas atsigaus ir man vėl teks stoti prie įmonės vairo, tačiau kol kas grįžti į verslą neplanuoju.“

Susisiekimo viceministras Rimvydas Vaštakas taip pat tvirtina valdiško darbo ėmęsis ne dėl geresnių finansinių sąlygų. „Iš paskutiniosios darbovietės, UAB „Eika“, manęs nenorėjo paleisti, – LŽ sakė viceministras. – Mane, kaip transporto srities specialistą, į ministeriją asmeniškai pakvietė ministras Eligijus Masiulis, atsisakyti negalėjau.“

Prieš imdamasis viceministro pareigų R.Vaštakas buvo „Eikos“ Klaipėdos regiono direktorius, iki tol kelerius metus vadovavo laivų krovos AB „Klaipėdos Smeltė“. Pastarojo darbo ėmėsi savo noru atsisakęs Seimo nario mandato.

Dar vienas klaipėdietis Rolandas Bražinskas nuo liepos 9-osios patarinėja E.Masiuliui su keliais ir automobiliais susijusiais klausimai. Iki tol jis taip pat sukosi privačiame sektoriuje. „Pamaniau, kad metas išaugti iš miesto politiko marškinėlių. Susiklosčius palankiai politinei situacijai buvo mobilizuoti geriausi partijos kadrai ir mane pakvietė į ministeriją“, – LŽ aiškino R.Bražinskas.

Nuo birželio 8 dienos Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos infrastruktūros viršininko pavaduotoju dirba Vidas Karolis. Anksčiau jis buvo UAB „Specialusis autotransportas“ generalinis direktorius ir vienas Atliekų tvarkymo kompanijos, privatizavusios „Specialųjį transportą“, akcininkų.

„Lietuvos žinios“
Temos: 1 Darbas
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min