Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdovų rūmų vadovai bando pagrįsti darbuotojų skaičių

Valdovų rūmų vadovai surengė spaudos konferenciją, kurioje bandė pateisinti esamą darbuotojų skaičių
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Valdovų rūmų vadovai surengė spaudos konferenciją, kurioje bandė pateisinti esamą darbuotojų skaičių
Šaltinis: 15min
0
A A

Reaguodami į žiniasklaidoje pasirodžiusias publikacijas apie tai, kad dar neatidarytuose valdovų rūmuose dirba per 70 darbuotojų, rūmų vadovai ėmėsi gynybos.

Nacionalinio muziejaus Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmų administracija trečiadienį sukvietė žiniasklaidos atstovus į Vilniaus centre stovinčius rūmus paaiškinti, kodėl dar neatidarytame muziejuje jau dirba 72 žmonės.

Anot valdovų rūmų direktoriaus Vydo Dolinsko, esamas darbuotojų skaičius reikalingas tam, kad muziejus būtų ruošiamas atidarymui. „Esame pasiruošę surengti ekspozicijas ir atidaryti muziejų per vieną ar du mėnesius – tam reikia įdirbio. Deja, to kol kas negalime padaryti dėl sustojusių statybų“, – sakė V.Dolinskas.

Direktoriaus pavaduotojas Danius Malinauskas teigė, jog formuojant valdovų rūmų personalą buvo remiamasi panašių užsienio muziejų patirtimi, jų struktūra. „Atrinkdami darbuotojus pirmiausia žiūrėjome į jų kvalifikaciją. Be to, visas vadovaujamas pareigas, tarp kurių ir skyrių vadovų pozicijas, užima žmonės, laimėję viešai skelbtus konkursus“, – tikino D.Malinauskas.

Valdovų rūmų administracijos tvirtinimu, numatoma, kad, kai valdovų rūmai bus atidaryti, juose dirbs 153 darbuotojai. „Vavelio muziejaus, kuriame dirba apie 400 darbuotojų, vadovai laiko mus naivuoliais ir sako, kad su tokiu darbuotojų kiekiu mes nesusitvarkysime. Tačiau mes sieksime tai padaryti“, – įrodyti, jog valdovų rūmai taupo, bandė jų vadovas V.Dolinskas.

Dar vienas jo argumentas buvo tas, kad nors muziejus oficialiai dar nėra atidarytas, darbuotojai jau intensyviai dirba ir rengia parodas kituose muziejuose, leidžia knygas, organizuoja konferencijas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min