Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valdui Adamkui atlikta širdies stimuliatoriaus keitimo procedūra

Valdas Adamkus
Kauno miesto savivaldybės nuotr. / Valdas Adamkus
Šaltinis: 15min
0
A A

Prezidentui Valdui Adamkui prieš kelias dienas buvo atlikta širdies stimuliatoriaus keitimo procedūra, pranešė „Lietuvos ryto televizija“. Dėl to buvęs šalies vadovas ketvirtadienį negalėjo atvykti į Seimą išklausyti Dalios Grybauskaitės metinio pranešimo.

V.Adamkus sakė, kad, sutrikus širdies ritmui, jis nedelsiant paguldytas į ligoninę, iš kurios išleistas trečiadienį popiet. Medikai jam nurodė iki savaitgalio nedalyvauti jokiuose renginiuose, vengti įtampos, ilsėtis namuose.

Paklaustas, kaip šiuo metu jaučiasi, V.Adamkus „Lietuvos ryto televizijai“ sakė, kad gerai, skųstis negali. „Dar dvi trys dienos – ir aš būsiu tvarkoj“, – sakė buvęs šalies vadovas.

V.Adamkui prieš devynerius metus implantuotas širdies stimuliatorius, palaikantis širdies ritmą.

Pernai rugpjūtį V.Adamkus paskelbė įveikęs vėžį, su kuriuo kovojo trejus metus ir dėl kurio jam buvo pašalintas inkstas.

Namuose D.Grybauskaitės pranešimą stebėjęs V.Adamkus teigė pritariantis jos išsakytai kritikai dėl vykdomų reformų, bet pasigedo prezidentės rekomendacijų, ką reikėtų daryti kitaip.

„Mano supratimu, geras pranešimas, buvo daugiau mažiau apžvalga, konstatavimas esančių faktų. Ir ko aš pasigedau – kad prezidentė ką nors labai konkrečiai pasiūlytų: „Ponai iš Vyriausybės ir Seimo nariai, imkitės konkretaus darbo, o ne kalbėkit.“ Iš jos pusės labai aiškaus nurodymo Seimui nebuvo“, – televizijai komentavo V.Adamkus.

Ketvirtadienį ryte perskaitytas prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas pasižymėjo kritika valstiečių ir žaliųjų pasirinktam reformų įgyvendinimo stiliui ir sprendimams. Prezidentė didžiąją dalį metinio pranešimo laiko skyrė vidaus politikos problemoms, pabrėždama, kad dabar, kaip niekada, reikalingi ryžtingi ir protingi sprendimai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min