Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 sausio 6d. 11:10

Valentinas Mazuronis: iki Seimo rinkimų nesitrauksiu iš posto jokiomis aplinkybėmis

Valentinas Mazuronis
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Valentinas Mazuronis
Darbo partijos pirmininkas europarlamentaras Valentinas Mazuronis tikina iki Seimo rinkimų neketinantis trauktis iš partijos pirmininko posto jokiomis aplinkybėmis. Taip portalui LRT.lt politikas teigė po partijos kolegės Loretos Graužinienės kalbų apie neaiškią partijos ateitį.

Seimo pirmininkė „darbietė“ L.Graužinienė po Darbo partijos tarybos posėdžio naujienų agentūrai BNS pareiškė nesanti tikra dėl partijos ateities. Tokią savo nuomonę ji išsakė Darbo partijos įkūrėjui Viktorui Uspaskichui paskelbus apie pasitraukimą iš partijos.

„Matysime... Tikėsimės, kad partija išliks. Šiandien man dar per sunku kalbėti apie tai. Nukelkime šią temą ateičiai“, – BNS sakė L.Graužinienė.

Savo ruožtu Darbo partijos pirmininkas V.Mazuronis portalui LRT.lt teigė, jog partijoje viskas gerai, o L.Graužinienė dėl V.Uspaskicho pasitraukimo esą sureagavo jautriai.

V.Mazuronis: „Vienintelis, kuris abiem rankomis už tai, kad aš palikčiau Europos Parlamentą, yra Petras Gražulis, nes jis turėtų patekti. Ar nuo to bus visiems ir Lietuvai geriau – nežinau, galime diskutuoti.“

„Tai buvo emocingas pasisakymas po V.Uspaskicho pasitraukimo iš partijos. Tas pareiškimas Kaune buvo staigmena, nes niekas, išskyrus V.Uspaskichą, to nežinojo. Suprantu visus „darbiečius“, taip pat ir L.Graužinienę, kuri kūrė partiją ir joje dirbo. Jie reagavo nuoširdžiai ir jautriai“, – įsitikinęs V.Mazuronis.

„Darbietė“ L.Graužinienė taip pat teigė, jog partija laukia V.Mazuronio apsisprendimo, ar jis ves partiją į rinkimus, atsisakydamas europarlamentaro mandato.  Pats V.Mazuronis tikino, kad tai priklausys ir nuo partijos norų.

„Manau, kad reikia pasverti visus argumentus. Vienintelis, kuris abiem rankomis už tai, kad aš palikčiau Europos Parlamentą (EP), yra Petras Gražulis, nes jis turėtų patekti. Ar nuo to bus visiems ir Lietuvai geriau – nežinau, galime diskutuoti. Kadangi V.Uspaskichas pasitraukė iš Darbo partijos, vienintelis šios partijos atstovas EP likau aš. Svarstysime, ar man geriau reikėtų vesti partiją į Seimo rinkimus ir atsisakyti EP nario mandato“, – portalui LRT.lt kalbėjo V. Mazuronis.

LRT.lt Darbo partijos pirmininko taip pat pasiteiravo, ką reiškia L.Graužinienės teiginiai, jog ji „neketina užleisti pozicijų politikoje ir kad tai yra laikas, kai turi grįžti L.Graužinienė“.

„L.Graužinienė dirba gerai ir stengiasi būti aktyvi Seimo pirmininkė, daro daug gerų žingsnių. Ji viena pirmųjų iš Lietuvos vadovų vyko į Ukrainą per Maidano įvykius ir pan. Galbūt jos silpnesnė vieta yra ta, kad, pasitelkus smulkmenas, jai yra formuojamas ne visai teigiamas įvaizdis – tai kažkur sumaišė skiemenis, nors, kaip žinote, arkivyskupas per Kalėdų mišias taip pat sumaišė Kalėdas su Velykomis; tai kita smulkmena. Iš jų tendencingai formuojamas įvaizdis, reikia pripažinti, nelabai teigiamas. Visiems politikams reikėtų stengtis nesudaryti prielaidų, kad iš smulkmenų galima būtų padaryti dramblį“, – portalui LRT.lt komentavo V.Mazuronis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Lrt.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min