Dabar populiaru
Publikuota: 2014 rugsėjo 16d. 12:20

Valentinas Mazuronis: prasideda Baltijos valstybių puldinėjimai

Valentinas Mazuronis
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Valentinas Mazuronis

„Ukrainoje kova už valstybės ir jos piliečių laisvę tęsiasi ir greitai nesibaigs, nepaisant Petro Porošenkos, ES, JAV ir kitų valstybių pastangų“, – teigia Europos Parlamento narys Valentinas Mazuronis.

„Vladimiras Putinas ir jį supanti aplinka, apsvaigę nuo imperinių ambicijų, negailėdami nei savo, nei Ukrainos piliečių gyvybių tęsia karą net neslėpdami, jog jame dalyvauja reguliarioji Rusijos kariuomenė. Prasideda ir Baltijos valstybių puldinėjimai, prisidengiant tariamu rusakalbių gyventojų teisių gynimu“, – savo kalboje plenarinėje sesijoje Strasbūre tikino V.Mazuronis.

Prasideda ir Baltijos valstybių puldinėjimai, prisidengiant tariamu rusakalbių gyventojų teisių gynimu.

„Tokioje situacijoje ypač svarbus mūsų visų valstybių susitelkimas ir vienybė, neparduodant Rusijai karinės technikos, taip pat ir lėktuvnešių, taikant ekonomines sankcijas bei  sutelktai ginantis nuo Rusijos ekonominio ar energetinio šantažo, kuris galimai stiprės“, – sako Europos Parlamento narys V.Mazuronis.

„Kalbu apie Rusijos bandymus mažinti dujų tiekimą ir uždraudimą eksportuoti maisto produktus iš ES valstybių. Mes turime suprasti ir visi kartu greitai padėti Europos valstybių žemdirbiams, kurie patiria didžiausius nuostolius. Kalbu apie Lietuvą, kuri būtent tokia ir yra, bei visas kitas valstybes, kurių žemdirbiams tokia parama būtina.

Supraskime, kad tik bendromis pastangomis, susitelkę ir tvirtai gindami mūsų vertybes, tokias kaip piliečių laisvė gyventi kaip jie nori, mes priversime agresorius suvokti, jog XXI a. taisykles nustatinėja nebe jie.“ – sakė V.Mazuronis.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min