Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valinskas: „perlus“ žarstysiu ir toliau

Arnas Valinskas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / A.Valinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo Etikos ir procedūrų komisija tik pabarė Seimo pirmininką Arūną Valinską dėl jo viešų pasisakymų.

Komisija trečiadienį svarstė viešus Arūno Valinsko pasisakymus, kuriais jis kritikavo buvusį premjerą Gediminą Kirkilą, visą valdžią apskritai bei VEKS veiklą.

Vasario 1-ąją per nacionalinę televiziją Seimo pirmininkas apkaltino parlamentarus, esą jie meluoja žmonėms. Buvo kalbama apie naujų mersedesų įsigijimą, o dėl sandorio A.Valinskas apkaltino taip pat laidoje dalyvavusį dabartinį opozicijos lyderį G.Kirkilą: „Jūs esate mažiukas žmogiukas, bet kaip buvote didelis melagis, taip ir pasilikot.” 

Į Seimo etikos ir procedūrų komisiją taip pat kreipėsi buvusi VEKS vadovė Elona Bajorinienė, mat A.Valinskas teigė, jog ši įstaiga švaisto lėšas. „VEKS programų eilutės jau kelia ne tik abejonių dėl jų finansavimo skaidrumo. Kuo toliau, tuo labiau pasitvirtina įtarimai, kad lėšos ne tik švaistomos, bet ir vagiamos“, – ši A.Valinsko frazė, išspausdinta viename dienraštyje, užkliuvo E.Bajorinienei.

Seimo etikos sargai nusprendė, kad frazė „mažas žmogeliukas, tačiau didelis melagis“ galėjo įžeisti G.Kirkilą. Tačiau išvadą pristatydamas „tvarkietis“ Egidijus Klumbys teigė, kad jam antroji šio sakinio dalis neužkliuvo – esą jis žinantis, kad G.Kirkilas kartais sako netiesą. Panašios nuomonės laikėsi ir kiti komisijos nariai.

Frazės „Galiu pasakyti, kad iš jūsų vagiama ir vagiama smarkiai“ komisijos nariai  nusprendė išvis nesvarstyti, o dėl VEKS Seimo pirmininkui patarta susilaikyti nuo išankstinių vertinimų. 

Po tokių etikos sargų sprendimų A.Valinskas žiniasklaidai teigė, kad ir toliau stengsis visuomenę pradžiuginti „perliukais“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min