Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valinsko sprendimas dėl posto – pirmadienį

Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas
Šaltinis: 15min
0
A A

Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas savo apsisprendimą dėl pasitraukimo iš posto žada pranešti pirmadienį.

Šią savaitę iš atostogų grįžęs A.Valinskas teigia, kad iki to laiko jam reikia įvertinti dabartinę situaciją ir naują informaciją, kurią pats vadina nepagrįstais gandais. Seimo vadovas išsklaidyti abejones dėl savo tolesnės karjeros Seime ir politikoje žadėjo pirmadienį, likus porai dienų iki Seimo sesijos pradžios.

Atostogaudamas viską apgalvojo

„Per tas kelias dienas, kai teko atostogauti, viskas apmąstyta, priimti tam tikri sprendimai. Manau, kad surinkus tą informaciją, kuri laukė Lietuvoje, ją dar irgi reikia apibendrinti. Vėliausiai pirmadienį pasakysiu, kokia toliau bus mano karjera Seime bei politikoje“, – kalbėjo A.Valinskas.

„Jokių kaltinimų nepriimu, visus juos ir toliau neigiu, nes tai ne kas kitas kaip absurdas“, – aiškino Seimo pirmininkas.

Kol kas A.Valinskas laikosi nuomonės, kad jo likimą turi spręsti Seimas. „Būtent čia pagal įstatymus ir pagal Seimo statutą turi būti sprendžiami klausimai, susiję su parlamento vadovybe“, – teigė Seimo pirmininkas.

Darbo vieta – visa Lietuva

Seimo pirmininko atostogos baigėsi antradienį, tačiau savo kabinete jis pasirodė tik ketvirtadienį. Paklaustas, kur buvo vakar, A.Valinskas aiškino buvęs savo darbo vietoje – esą parlamentaro darbo vieta yra visa Lietuva.

Jis teigė vakar susitikęs tiek su premjeru, tiek su kitais politikais. „Premjeras tikrai neįkalbinėjo manęs trauktis, turėjome daugiau pokalbių temų, tokių kaip svarbiausi ateinančios rudens sesijos darbai“, – žiniasklaidai sakė A.Valinskas.

Skųs Generalinei prokuratūrai

Seimo pirmininkas politinių oponentų bei visuomenės nemalonėn pateko žiniaskaidai aprašius jo ryšius su Kauno nusikalstamo pasaulio atstovais.

Tada A.Valinską pasitraukti iš posto viešai paragino ir prezidentė Dalia Grybauskaitė, tačiau Seimo pirmininkas nutarė sulaukti Seimo sesijos ir per ją balsavimu pasitikrinti, ar juo vis dar pasitikima.

Informaciją apie Seimo pirmininko pažintį su Rolandu Michalskiu žiniasklaidai paskelbė buvęs bendražygis Aleksandras Sacharukas ir iškart sulaukė didelės A.Valinsko nemalonės. Jis šį TPP narį patraukė baudžiamojon atsakomybėn privataus kaltinimo tvarka, taip pat artimiausiu metu žada kreiptis į Generalinę prokuratūrą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min