2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

„Valstiečiai“ įsteigė Krikščioniškos demokratijos ir tradicinių vertybių centrą

Opozicinė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) trečiadienį pranešė įsteigusi analitinį institutą – Krikščioniškos demokratijos ir tradicinių vertybių centrą.
Dovilas Petkus
Dovilas Petkus / Asmeninio archyvo nuotr.

Pasak LVŽS pirmininko Ramūno Karbauskio, šis institutas koncentruosis į visuomenės telkimą, aktyvų dalyvavimą reaguojant į vertybinės teisėkūros iniciatyvas, puoselės pamatinius bendrojo gėrio principus.

Analitinio centro vadovu paskirtas politologas Dovilas Petkus sako, kad centro veiklos ašis bus siekis ginti „prigimtinės šeimos ir valstybingumo idėjas“.

„Nesutikdami, jog amžinieji įsitikinimai dėl šeimos, kalbos, tautiškumo būtų stumiami į užribius, nusprendėme steigti analitinį „smegenų centrą“. Manome, kad toks institutas pasitarnaus, jog galėtume argumentuotai, pasitelkdami išsamią politologinę analizę, tyrimus bei kitų šeimą ir valstybingumą ginančių organizacijų patirtį, puoselėti minėtas vertybes“, – pranešime cituojamas D.Petkus.

Partijoms steigti analitinius centrus leido pernai įsigaliojęs naujas Politinių organizacijų įstatymas. Politinius centrus taip pat įsteigė konservatoriai, socialdemokratai, liberalai, Laisvės partija.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min