Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 7d. 19:07

„Valstiečiai“ paskelbė savus įrodymus, kaip konservatoriai šalyje vykdo perversmą

LVŽS paskelbtas vaizdo įrašas
LVŽS paskelbtas vaizdo įrašas

Premjeras Saulius Skvernelis ketvirtadienį viešai pareiškė žinąs apie konservatorių planą nuversti valdžią ir norą valstybėje kelti chaosą. Jis žadėjo pateikti šį planą. 15min paprašė premjero tai padaryti, bet penktadienio rytą jo patarėjas nurodė „kol kas“ to nedarysiantis. Vakarop Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tinklalapyje patalpintas dramatiškas filmukas, kaip konservatoriai bando perimti valdžią šalyje.

„Premjeras Saulius Skvernelis vakar prasitarė apie konservatorių planus ir norą valstybėje kelti chaosą. Kaip TS-LKD ciniškai savo įrankiais paverčia ne tik sąžiningai dirbančius mokytojus, bet ir visą visuomenę – trumpas vaizdo pasakojimas“, – tokį įrašą penktadienio vakarą socialiniame tinkle „Facebook“ paskelbė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS). O šalia įrašo – ir neva šiuos planus patvirtinantis vaizdo įrašas.

Vaizdo įraše rodant žiniasklaidos antraštes ir tekstus teigiama, kad konservatoriai nuosekliai vykdo savo strategiją kritikuoti „valstiečius“ ir jų lyderį bei daryti poveikį socialiai jautrioms grupėms.

Propagandą primenančiame filmuke teigiama, kad vykdydami planą konservatoriai aktualizavo etatinio mokytojų apmokėjimo problemą ir ėmė atakuoti mokesčių reformą, o prasidėjus streikams mokytojai ėmė kelti neįgyvendinamus reikalavimus.

Galiausiai tvirtinama, kad sekmadienį žurnalisto ir visuomenininko Andriaus Tapino inicijuojamoje protesto akcijoje „Paskutinis skambutis“ bus keliami konservatorių reikalavimai. Filmukas užbaigiamas šūkiu „Pilieti, netapk konservatorių įrankiu“.

Premjeras įžvelgia net Rusijos ranką

Ketvirtadienį premjeras Saulius Skvernelis, kartu su finansų ministru Viliumi Šapoka apsilankęs Liberalų sąjūdžio frakcijos posėdyje, pareiškė, kad konservatoriai vykdo nuoseklų perversmo planą, bando sukelti chaosą. Vyriausybės vadovas tikino galintis parodyti tą planą. 15min ketvirtadienį paprašė atskleisti planą, tačiau sulaukė neigiamo atsakymo.

„Turime schematiką, nuo ko tai prasidėjo, galėsime pateikti visuomenei. <...> Tai yra vienintelis būdas ir noras sukelti chaosą. Tai, kas daroma, yra nuoseklus planas „Ne tie laimėjo“. Galiu įvardyti, tai yra konservatorių partijos noras pagal tą nutekintą planą ir schemą. Galiu parodyti veiksmų planą, kaip yra sudėliota“, – susitikime su liberalais kalbėjo S.Skvernelis.

Vėliau kalbėdamas Seime premjeras toliau tvirtino, kad toks planas yra, ir netgi žadėjo, kad kreipsis į specialiąsias tarnybas, kurios ištirtų, ar su tuo nėra susijusi Rusija.

Tačiau ilgai laukti nereikėjo – penktadienį oficialioje paskyroje „Facebook“ tinkle paskelbė savus įrodymus.

Šį video žiūrėkite čia:

Emocinė pagalba: kur kreiptis
Emocinė pagalba vaikams
„Vaikų linija“
Kasdien (11-23 val.):
Tel.: 116 111
www.vaikulinija.lt
Emocinė pagalba jaunimui
„Jaunimo linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 28 888
www.jaunimolinija.lt
Emocinė pagalba suaugusiems
„Vilties linija“
Visą parą:
Tel.: 116 123
www.viltieslinija.lt
Emocinė pagalba moterims
„Pagalbos moterims linija“
Visą parą:
Tel.: 8 800 66 366
www.moters-pagalba.lt
Emocinė pagalba rusakalbiams
„Linija Doverija“
Darbo dienomis (16-20 val.):
Tel.: 8 800 77 277
Krizių įveikimo centras
Antakalnio g. 97, Vilnius
www.krizesiveikimas.lt
krizesiveikimas
Psichologinė pagalba emigrantams

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min