15min be reklamos
2023 02 06, 11:51

„Valstiečiai“ prašo nuo valstybinių pastatų nuimti LGBT vėliavas, kreipėsi į prezidentą

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) pirmadienį kreipėsi į prezidentą Gitaną Nausėdą bei kitas valdžios institucijas reikalaudami pašalinti LGBT+ bendruomenės vėliavas nuo valstybinių institucijų pastatų.
Vaivorykštės vėliavos
Vaivorykštės vėliavos / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

„Nepaisant visuomenę krečiančių skandalų, ministerijų langai toliau lieka apkabinėti visuomenę skaldančiomis gėjų ir transvestitų vėliavomis. Prie šios valdžios matome nesibaigiančius bandymus bet kokiomis priemonėmis ištrinti viską, kas mus vienija kaip Tautą, tas akivaizdu iš jų pasisakymų ir darbų“, – pranešime teigia LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Kreipimąsi „valstiečiai“ adresavo Vyriausybei, Seimui ir prezidentui Gitanui Nausėdai, taip pat paskelbė internetinę peticija su minėtu reikalavimu.

Peticijos tekste atstovai reikalauja užtikrinti tinkamą pagarbą valstybės simboliams bei inicijuoti įstatymų pataisas, kurios leistų pašalinti nuo vyriausybės pastatų minimas vėliavas.

LGBT bendruomenės naudojama vaivorykštės vėliava pakabinta prie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, kuriai vadovauja Laisvės partijos pirmininkė Aušrinė Armonaitė, tokia vėliava anksčiau kabėjo ir prie šios partijos deleguotos ministrės Ewelinos Dorbowolskos vadovaujamos Teisingumo ministerijos, šiuo metu simbolis laikinai nuimtas dėl remonto.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Lietuvoje įmonės tvarumą supranta kitaip nei kitose Baltijos šalyse
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Ko reikia tikram šeimos automobiliui: esmė slypi nepastebimose smulkmenose
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie 15min