Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 17, 21:37

„Valstiečių“ kandidatas į Panevėžio miesto merus – Seimo narys D.Labanavičius

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Taryba, kurią sudaro savivaldybių merai, Seimo nariai, skyrių pirmininkai, vienbalsiai nusprendė, kad jų kandidatas į Panevėžio merus bus dabartinis Seimo narys, buvęs miesto vicemeras Deividas Labanavičius.
Deividas Labanavičius
Deividas Labanavičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Nebuvo nustebęs

„Jie mano, kad esu vertas būti iškeltas kandidatu į Panevėžio miesto merus. Man tai yra didelė garbė ir labai didelė atsakomybė, ne tik prieš partijos narius, bet ir prieš visą Panevėžio miesto bendruomenę. Esu dėkingas už išreikštą pasitikėjimą ir esu pasiruošęs pateisinti visų lūkesčius“, – naujienų portalui JP sakė politikas.

D.Labanavičius atviravo, kad nebuvo nustebęs dėl tokio partijos narių sprendimo.

„Atvirai pasakius, nebuvau nustebęs, kuomet buvo pasiūlyta mano kandidatūra, nes būdamas Seimo nariu, dirbdamas Vilniuje, jaučiu ilgesį gimtajam Panevėžiui, jo žmonėms. Suprantu, kad Seimo nario darbas yra labai atsakingas ir ne mažiau svarbus bei sunkus nei mero. Vis dėlto, būnant Seimo nariu, turi spręsti problemas ir rasti atsakymus į klausimus visos Lietuvos žmonėms, o mane išrinkusiems panevėžiečiams tiesiogiai padėti kaip ir nebegaliu, nes tai yra savivaldos, o ne valstybės lygmens problemos bei klausimai, todėl jie negali būti sprendžiami Seime“, – tikino vyras.

Panevėžyje reikalingas universitetinis išsilavinimas

Seimo narys LVŽS Tarybos išreikštą, kaip pats sakė, „pasitikėjimo iššūkį“ priėmė ir yra pasiruošęs keisti Seimo nario darbą į Panevėžio miesto savivaldybės mero pareigas.

„Tikrai ne todėl, kad neturiu kito pasirinkimo, o todėl, jog matau, ką galima padaryti Panevėžyje kitaip. Juk sutiksite, išoriškai gražus miestas yra viena, o miesto širdis visgi miestiečiai. Jie juk turi džiaugtis ne tik miesto aplinka, kurioje iki šiol autobusų stotis nesutvarkyta, neišspręsti automobilių parkavimo klausimai. Vis dar būdamas penktu pagal dydį miestu Lietuvoje, Panevėžys negali pasigirti universitetinio išsilavinimo plačia pasirinkimo galimybe. Gaila, dėl to jaunimas nelieka mūsų mieste. Turime auginti savo miestą, skatinti šeimas kurtis jame. Štai toks mano tikslas“, – pabrėžė kandidatas į miesto merus.

Nei valdžia kalba, nei kitiems leidžia kalbėti

D. Labanavičius pasidžiaugė, jog būdamas meru jis turėtų galimybę nuolat tiesiogiai bendrauti su panevėžiečiais, jiems padėti „čia ir dabar“, o svarbiausia – juos išklausyti.

„Nepatikėsite, bet to negaliu padaryti dabar. Asmeninis pavyzdys – daugelis panevėžiečių prisimena, jog kiekvieną vasaros penktadienį kiekvienais metais susitikdavome LVŽS Panevėžio miesto skyriaus palapinėje per renginių ciklą „Susitikime penktadienį“, diskutuodavome apie miesto aktualijas ir problemas. Tačiau šiemet vasaros penktadieniais nebesusitiksime, nes Savivaldybė mums to daryti neleidžia. Mano nuomone, nesvarbu, ar tuo metu artėja rinkimai, ar ne, su miestiečiais privaloma kalbėtis, juos išklausyti ir, jei įmanoma, jiems padėti. Dabar turime tokią situaciją, kai nei miesto valdžia kalba, nei kitiems leidžia tai daryti, – nusivylimą išreiškė jis.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Jūsų Panevėžys“/www.jp.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min