Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Valstybė finansuos per 5 tūkst. antrosios ir trečiosios pakopos studijų programų vietų

Knyga
Tomo Urbelionio/BFL nuotr. / Knyga
Šaltinis: 15min
0
A A

Vyriausybė patvirtino 2009 m. valstybės finansuojamų antrosios pakopos (magistro), trečiosios pakopos (doktorantūros, meno aspirantūros) ir laipsnio nesuteikiančių studijų programų (rezidentūros, edukologijos), į kurias priimami studentai, vietų skaičių pagal mokslo ir studijų kryptis. Iš viso numatoma finansuoti per penkis tūkstančius vietų.

Valstybė finansuos per 4 tūkstančius magistrantūros studijų programų vietų. Daugiausiai vadybos ir verslo administravimo, filologijos, informatikos inžinerijos, informatikos studijų kryptyse, teigiama Vyriausybės pranešime spaudai.

Studijuosiantiems doktorantūroje, meno aspirantūroje valstybė finansuos per šešis šimtus studijų programų vietų. Daugiausiai medicinos, edukologijos, vadybos ir administravimo, fizikos mokslų ir studijų kryptyse.

Taip pat bus finansuojama per tris šimtus laipsnio nesuteikiančių studijų programų (rezidentūros, edukologijos) vietų, iš jų daugiausiai medicinos mokslų ir studijų kryptyse .

Skirstant valstybės finansuojamų studijų programų vietų skaičių, atsižvelgta į 2008 m. priimtų studentų pasiskirstymą, normines 2009 m. studijų kainas. Taip pat mokslo ir studijų institucijų siūlymus dėl studijų programų vietų paskirstymo pagal mokslo ir studijų kryptis ir mokslo (meno) veiklos rezultatus, kuriuos įvardino Lietuvos mokslo taryba.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min