Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gegužės 26d. 08:42 , atnaujinta: 2017 gegužės 26d. 11:12

Valstybės vadovai sveikina Gruziją su Nepriklausomybės diena

Batumyje į dangų kilo Gruzijos vėliava (Mariaus Abramavičiaus nuotr.)
Mariaus Abramavičiaus nuotr. / Gruzijos vėliava

Lietuvos vadovai penktadienį pasveikino 99-ąją Nepriklausomybės dieną švenčiančią Gruziją.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė sveikinime pabrėžė, kad bendros vertybės ir laisvės troškimas suartina Gruzijos ir Europos žmones.

Anot šalies vadovės, Tbilisis padarė didelę pažangą įgyvendindama svarbias reformas bei ugdydama vakarietišką visuomenę ir „jau šiandien matome realius pastangų rezultatus, kurių naudą patirs visi Gruzijos piliečiai“.

Sveikindama dėl Europos Sąjungos Asociacijos susitarimo pilno įsigaliojimo ir bevizio režimo suteikimo Gruzijos žmonėms D.Grybauskaitė palinkėjo neprarasti ryžto ir toliau atsakingai siekti tolesnio artėjimo su Europos ir transatlantinės bendruomenės valstybėmis.

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis gruzinams linkėjo visokeriopos kloties siekiant ir įgyvendinant užsibrėžtus tikslus, stiprybės bei kasdienės gerovės.

„Remiame Gruzijos teritorinį vientisumą, suverenumą ir jos siekius Europos bei euroatlantinėje bendruomenėse. Ilgametė mūsų šalių partnerystė sukūrė tvirtus pamatus, stiprinančius abipusį bendradarbiavimą bei puoselėjančius bendras vertybes. Esame pasirengę tęsti dvišalių santykių plėtrą ir prisidėti prie sėkmingo Gruzijos kelio į Europos bendriją“, – sveikinime teigė premjeras.

Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius Gruzijai Nepriklausomybės dienos proga palinkėjo ir toliau aktyviai puoselėti Gruzijos ir Lietuvos šalių draugystę bei kartu vieningai atsilaikyti prieš šiandienius iššūkius. Ministras dar kartą pasveikino visus gruzinus su reikšmingu šių metų pasiekimu – bevizio režimo Gruzijos piliečiams į Šengeno erdvės šalis įsigaliojimu.

„Tai ypač svarbus ir pelnytas pasiekimas, kuris leis dar labiau sustiprinti abipusius kontaktus ir dar daugiau išmokti vieniems iš kitų“, – teigė užsienio reikalų ministras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min