Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 06:21

Varžysis dėl raštingiausiojo vardo

Šįmet dalyvauti konkurse bus leidžiama ir moksleiviams, tačiau jie bus vertinami atskirai nuo kitų dalyvių.
Eriko Ovčarenko/dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Šįmet dalyvauti konkurse bus leidžiama ir moksleiviams, tačiau jie bus vertinami atskirai nuo kitų dalyvių.

Kauno miesto savivaldybės didžiojoje salėje ir Aušros gimnazijoje sausio 24 dieną įvyks pirmasis Nacionalinio diktanto turas.

Nacionalinio diktanto organizatoriai jau ketvirtus metus iš eilės kviečia Lietuvos gyventojus, po pasaulį išsibarsčiusius lietuvius ir visus lietuvių kalbos mylėtojus dalyvauti šioje lietuvių kalbos puoselėjimo šventėje.

Kaip ir kiekvienais metais Nacionalinį diktantą bus galima rašyti visose Lietuvos savivaldybėse ir Lietuvos atstovybėse užsienyje. Specialiai vieno iš Lietuvos rašytojų diktantui sukurtas tekstas bus skaitomas per Lietuvos radijo pirmąją ir Lietuvos televizijos antrąją programas bei transliuojamas internete - Lietuvos radijo ir televizijos svetainėje.

Nors ankstesniais metais moksleiviams bei lituanistams varžybose dėl raštingiausio Lietuvos piliečio vardo dalyvauti nebuvo leidžiama, šiemet rašyti Nacionalinį diktantą kviečiami ir moksleiviai. Savanoriškai diktantą rašę moksleiviai bus vertinami atskirai nuo kitų Nacionalinio diktanto dalyvių. Kaip ir anksčiau, konkurse negalės dalyvauti lituanistai.

Pernai diktanto dalyviai išrinko gražiausią lietuvišką žodį – „ačiū“. Šiemet bus renkamas smagiausias lietuviškas ištiktukas.

Norintys dalyvauti nacionaliniame diktante turi iš anksto užsiregistruoti elektroniniu paštu dileta.tindziuliene@kaunas.lt arba telefonu 20 63 20.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min