Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasarą ligoninėje praskaidrins dovanos

Vasarą Kauno klinikose leidžiantiems ligoniukams fondo nariai atvežė jų prašytų žaislų, knygų.
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Vasarą Kauno klinikose leidžiantiems ligoniukams fondo nariai atvežė jų prašytų žaislų, knygų.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

„Sergantys vaikai svajoja apie tą patį, ką ir sveiki. Tačiau jiems tuos dalykus pasiekti sunkiau, nes negali kartu su tėvais nuvykti į parduotuvę ir išsirinkti norimą žaislą. Todėl reikia įsikišti aplinkiniams“, – tuo įsitikinę dviejų labdaros ir paramos fondų nariai pasistengė išpildyti onkologinėmis ligomis sergančių vaikų svajones.

Kauno medicinos universiteto klinikose, Vaikų Onkohematologijos skyriuje vasarą leidžiantiems mažiesiems ligoniukams trečiadienį jie atvežė dovanas. Sužinoti, apie ką svajoja mažieji pacientai, nebuvo sunku: prieš kurį laiką vaikai arba jų tėveliai surašė savo norus laiškuose, kuriuos įteikė Gintauto Labanausko labdaros ir paramos fondui. Jo nariai, kartu su fondo „Nedelsk“ geradariais nupirko svajonių žaislus ir atvežė juos į Klinikas.

Įvairiomis onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams dviejų fondų atstovai atvežė ir dar vieną dovaną – didžiulį, beveik pusės kilometro ilgio, piešinį. Jį gegužę pradėjo piešti, bet neužbaigė Kauno vaikai, dalyvavę specialioje gerumo akcijoje. Jos organizatoriai nusprendė, kad jį užbaigti galės Onkohematologijos skyriaus ligoniukai. Tam tikslui tarp dovanų jie ras ir reikalingų priemonių – flomasterių, dažų, spalvotų pieštukų.

Bendrą akciją pirmą kartą kartu įgyvendinę du labdaros ir paramos fondai ateityje ketina bendradarbiauti. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min