Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vasarį Kauno darbo biržoje įregistruota 3,2 tūkst. bedarbių

Kauno darbo biržos duomenimis, balandžio 1 dieną darbo biržoje buvo įregistruota 21,3 tūkst. ieškančiųjų darbo
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Kauno darbo birža
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Vasarį Kaune užregistruota 3,2 tūkst. bedarbių. Kauno darbo biržos atstovų teigimu, nuo sausio šis skaičius padidėjo 700 žmonių. Tačiau, palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, įregistruotų asmenų skaičius sumažėjo daugiau nei ketvirtadaliu.

Kovo 1 dienos duomenimis, Kauno darbo biržoje iš viso buvo užregistruota 35,5 tūkst. bedarbių, arba 12,4 proc. visų darbingo amžiaus Kauno miesto ir rajono gyventojų.

Vasario mėnesį, panašiai kaip ir sausį, ieškantiems darbo asmenims buvo pasiūlytos 928 laisvos darbo vietos Kauno mieste ir rajone. Daugiausia darbo pasiūlymų buvo pardavėjams, tarptautinių krovinių vežimo vairuotojams, siuvėjams, pardavėjams, virėjams, suvirintojams, automobilių šaltkalviams, baldų apmušėjams, pardavimo bei verslo paslaugų vadybininkams, buhalteriams, administratoriams, draudimo agentams, vertėjams ir kitiems. Įsidarbinti vasarį Kaune ir rajone pavyko 1,2 tūkst. žmonių.

Dar 640 žmonių gavo laikinas darbo vietas: daugiausia – į viešuosius darbus, finansuojamus iš Europos socialinio fondo projekto „Laikinieji darbai“, organizuotus įmonėse, kurios patiria ekonominių sunkumų. 262 bedarbiai įsigijo lengvatinius verslo liudijimus iki 6 mėnesių laikotarpiui.

Vasarį Kauno darbo birža gavo 4 pranešimus apie grupės darbuotojų atleidimą: 3 iš pramonės ir 1 – iš paslaugų sektoriaus įmonių, kuriose dirba iki 250 žmonių.

Lyginant su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu, pranešimų gauta mažiau, tačiau numatomų atleisti darbuotojų skaičius yra didesnis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min