Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2019 02 16, 09:30

Vasario 16 d. proga startuoja audiopasakojimai apie Nepriklausomybės Akto signatarus

Portalas 15min siūlo iš arčiau susipažinti su tais žmonėmis, kurie negailėdami savo jėgų, o dažnai ir nustumdami į šoną savo materialinę ir šeimos gerovę, padėjo stiprius pamatus Lietuvos valstybei. Vasario 16 dieną švęsime modernios Lietuvos gimimą, tačiau be 20 signatarų, pasirašiusių Lietuvos Nepriklausomybės Aktą, šios šventės galėjo ir nebūti.
Signataras Jonas Basanavičius
Signataras Jonas Basanavičius / 15min nuotr.
Temos: 2 15min Signatarai

Praėjusiais metais Valstybės šimtmečio proga 15min pristatė multimedijų projektą apie Nepriklausomybės Akto signatarus, o nuo šiandien apie signatarus pradės skelbti ir audioistorijas. Iš viso iki kovo 11 d. bus paskelbta 20 audioistorijų apie kiekvieną signatarą.

„Per darbų gausą ne visuomet spėjame perskaityti svarbias istorijas apie Lietuvą. Todėl nusprendėme, kad signatarų gyvenimo istorijos turi virsti ir audiopasakojimais. Taip su mūsų didžiavyriais bus galima susipažinti net ir vairuojant automobilį, sportuojant ar užsiimant bet kokia veikla“, – teigia 15min portalo vyr. redaktorius Raimundas Celencevičius.

15min žurnalistai medžiagą signatarų istorijoms rinko daugiau kaip pusmetį: jie sėdėjo bibliotekose, važinėjo po Lietuvą, kalbėjosi su istorikais, signatarų artimaisiais. Pirmąją istoriją apie dr. Joną Basanavičių jau galite klausytis.

Signatarų audioistorijas bus galima klausytis parsisiuntus 15min Klausyk programėlę iš „Google Play“ ar „App Store“ parduotuvių, arba savo kompiuteryje suvedus adresą www.15min.lt/klausyk.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min