Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 31d. 06:08

Vasaros estradoje – autorinis O.Vyšniausko koncertas

Kompozitorius ir atlikėjas O.Vyšniauskas, dainuojantis jau 25 metus, rytoj Palangos vasaros estradoje surengs gyvo garso koncertą.
Kompozitorius ir atlikėjas O.Vyšniauskas, dainuojantis jau 25 metus, rytoj Palangos vasaros estradoje surengs gyvo garso koncertą.

Jau šeštadienį Palangos vasaros estradoje gyvai skambės legendiniai šalies estrados šlageriai, kuriuos atliks kompozitorius ir atlikėjas Ovidijus Vyšniauskas bei draugai.

Didelio populiarumo sulaukusiame Lietuvos televizijos konkurse „Mūsų dienos kaip šventė“ triumfavęs O.Vyšniauskas tąkart gavo teisę televizijos studijoje surengti solinį koncertą, kuris buvo nufilmuotas šių metų kovo pabaigoje, o žiūrovai jį išvydo per Velykas. Rytoj į Palangos vasaros estradą susirinkę žiūrovai šį koncertą galės išgirsti gyvai.

„Tai bus tarsi simbolinė mano ataskaita savo klausytojams už 25 scenoje praleistus metus“, – sakė kompozitorius ir atlikėjas.

O.Vyšniauskui sušildyti klausytojų širdis padės geri jo bičiuliai – Gytis Paškevičius ir Česlovas Gabalis. Atlikėjams ant scenos padės ir vieni profesionaliausių šalyje muzikantų – saksofonu grojantis Danielius Praspaliauskis, gitaros profesionalas Tomas Varnagiris, visas boso gitaros paslaptis žinantis Andrius Daugirdas, klavišiniais grojantis Vladas Klimas bei mušamųjų genijus Vaidas Taurinskas.

O.Vyšniausko sukurtos ir atliekamos dainos – „Išdalinau“, „Mažyte“, „Mano vienintele“, „Saulė leidžias“, „Nidai“, „Prie stalo“, „Valsas mamai“, „Mama“, „Suvalkijos berniokas“ ir kt. – Lietuvos auksiniai šlageriai, kaip ir daugelis kitų, užima deramą vietą Lietuvos pramoginės muzikos pasaulyje. Jo sukurtas dainas dainuoja tokie atlikėjai kaip Inga Valinskienė, Linas Adomaitis, Irena Starošaitė, Sasha Son(g) ir kiti.

Koncerto pradžia 20 val.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:49
01:42
09:25

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min